Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sranda


deeper

Recommended Posts

Sorry ale teď sem našel výbornej vtip a tak sem Vám ho chtěl taky napsat.

Tři koktavý závoděj kdo si rychleji koupí cigára v trafice. Tak vybíhá první a vyhrkne na prodavače \"JJJjjeednnnny ppppp-pppetryyy\". Vrátí se má 36 vteřin. Vybíhá druhej, zase \"MMMMMallllborrrra\". Vrátí se 29 vteřin. Vybíhá třetí. Doběhne k prodači a povídá: \"LM\". Prodavač: \"červený, nebo modrý\".\" TTTTTyyy hhhhajzlee\":D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to deeper: to bylo fakt dobry :)

posilam jeden kouzelny vtip pro pany :)

Sedi pohledny mlady muz v baru. Naproti

nemu se posadi krasna blondynka, prehodi si nohu pres nohu a zapali si doutnicek. Mladik pozada barmana o tuzku a papir a napise na nej vzkaz: \"Slecno, nechtela byste se jit vecer nekam projit?\", a spolu se sklenkou nejlepsiho sampanskeho

jej posle slecne. Slecna mu vzapeti posle vzkaz: \"Sla, ale pouze pokud z prochazky bude projizdka mercedesem, kterym si dojedeme pro muj novy kozich a briliantovy prsten, ktery samozrejme

zaplatite, a pak me ve sve vile za 10 milion? uspokojite svym 20cm penisem!\" Mladik si vezme znovu tuzku a pise: \"Z mercedesu si muzete vybrat ze sribrnyho, zlatyho nebo cervenyho. Kozich

muzete mit na kazdy zimni mesic jeden, aby se neokoukal, briliantovy prsten na kazde ruce. Milovat se! muzeme na mem zamecku ve Svycarskych Alpach nebo na mem soukromem ostrove v Karibiku, ale kvuli takovyhle narocny krave jako ses ty si prece nenecham zkratit ptaka o 10cm!!!!\"

;):cool::cool: ze je kouzelnej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, tak taky pro dámy/u????

Jednoho dne přijde bůh k Adamovi a Evě a povídá. \"Ještě jsou tu dvě věci, které jsem Vám zapoměl dát, když jsem vás stvořil. Tak ta první je. že můžete čůrat ve stoje. Kdo jí chce?\" Adam se začal zuřivě hlásit, \"já, já já jí chci Bože\" \"Budiž\" pravil bůh. Adam celeh happy co ušetří času pobíhá po světě a všude močí a ochcává každej keř. Tu k Bohovi přistoupí Eva a ptá se \" No a co je ta druhá věc, Bože\" \"Mozek Evo, mozek\":D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...