Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

HROZNÁ VĚC se stala a proto - PROSÍM hlásit 604ky!


Marcel505

Recommended Posts

Původně zaslal: Ota

Podmínky chovu jsou přijatelné, buď v pohodě, o každého je postaráno

Já jenom jestli mají předepsaný prostor metrů čtverečních i krychlových.

Ochránci zvířat by si s tebou poradili... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tím slovem \"rovný\" myslíš jako že jsou nebouchnutý a nehážou? Bez pneu?

Na \"větrání\" jsou kulaté díry nebo jiný tvar? (Foto by to vyřešilo).

Jde o to, jak velká je neznámá v rovnici. (=Co by to stálo.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rovný, jako že nehážou, byly na tom nějaké pneu \"Tajfun\" to ve mě opravdu nebudilo důvěru a tak jsem je s klidem vyhodil, v pneuservisu se s tím trochu nadřeli, páč to nešlo sundat... S těma dírama jsi mě dostal, musím se podívat (a tedy udelám i fotku), a s tou neznámou v rovnici bych to viděl tak na 1tis. Kč, já totiž budu muset ještě hodně zapracovat na té co mi utekla ve Fr a kontaktovat nového majitele, jestli už se nabažil a moc jí nedojebal :D uvidím, jak to půjde:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

rovný, jako že nehážou, byly na tom nějaké pneu \"Tajfun\" to ve mě opravdu nebudilo důvěru a tak jsem je s klidem vyhodil, v pneuservisu se s tím trochu nadřeli, páč to nešlo sundat... S těma dírama jsi mě dostal, musím se podívat (a tedy udelám i fotku), a s tou neznámou v rovnici bych to viděl tak na 1tis. Kč, já totiž budu muset ještě hodně zapracovat na té co mi utekla ve Fr a kontaktovat nového majitele, jestli už se nabažil a moc jí nedojebal :D uvidím, jak to půjde:papa

Zrovna jsem potřeboval plech.disky s gumama na 604, no nic, to už je jedno. Jsou to 14\", jo? Já viděl totiž plech.disk 15\" na 604... To jsem se divil. Mrkni na ty díry a uvidíme.

Na tý francouzský zapracuj, snad si to nekoupil nějakej pošuk, to by to asi dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

rovný, jako že nehážou, byly na tom nějaké pneu \"Tajfun\" to ve mě opravdu nebudilo důvěru a tak jsem je s klidem vyhodil, v pneuservisu se s tím trochu nadřeli, páč to nešlo sundat...

Nebyli to gumy s takovou drážkou na boku? Já jsem takový gumy taky nechával sundavat z druhý sady kol na 604 a taky jim to šlo špatně, v jednom pneuservisu mě s tím dokonce vyhodily že si nebudou ničit stroj.

post-0-14109594908391_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsou to ty z obrázku Drivera, ještě jsou k nim pokličky... no udělám tu fotku

a ty gumy měly z boku tu výztuhu, šly hodně špatně dolů, naštěstí tam kupuju docela často, tak mě s tím nevyhodili, myslím, že tenkrát jsem toho tam měl víc a museli i přestavovat hlavu na vyvažovačce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Myslím, že jsou to ty z obrázku Drivera, ještě jsou k nim pokličky... no udělám tu fotku

a ty gumy měly z boku tu výztuhu, šly hodně špatně dolů, naštěstí tam kupuju docela často, tak mě s tím nevyhodili, myslím, že tenkrát jsem toho tam měl víc a museli i přestavovat hlavu na vyvažovačce...

No ty disky nemají průchozí středovou díru takže proto se asi musí ta vyvažovačka upravit, já jsem si nechával ty gumy jenom sundat, nový gumy na to hodím až na jaře tak uvidím jak dopadnu zase v pneuservisu. Právě zřejmě díky tý výztuze na boku šli tak špatně sundat, jednu pneu dokonce zničil při sundavání, ale to mi bylo jedno, protože už byli sjetý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pneu s výztuhou jsou ještě k sehnání, ale viděl jsem je zatím jen na nízkoprofilových kolech, aby se disky neodíraly o obrubníky atp. nevíím, jestli na naše 14\"ky se budou taky vyrábět.... možná retro Micheliny XZX, XZS?... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

pneu s výztuhou jsou ještě k sehnání, ale viděl jsem je zatím jen na nízkoprofilových kolech, aby se disky neodíraly o obrubníky atp. nevíím, jestli na naše 14\"ky se budou taky vyrábět.... možná retro Micheliny XZX, XZS?... :nevim

Nízkoprofilové? Proč ne, Driver na léto koupí nějaký nízký gumy a to bude paráda. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Disky vypadaj dobře, díry taky, lemy jsou super (škoda že nejsou pokličky, to chyběj ty blejskavý jen na střed, že?), cena by byla taky super, ale zaráží mě jedna věc. Možná mi to jen připadá, ale na kružnici, kde jsou otvory pro štefty jsou ještě čtyři malé dírky. Na 604ce na dosedací ploše jsou naproti sobě dva výstupky, které do těchto děr zalezou. Teď mám malou obavu, zda se to tam vejde. Změřím, změříš, a uvidíme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...