Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

HROZNÁ VĚC se stala a proto - PROSÍM hlásit 604ky!


Marcel505

Recommended Posts

Tak jsem se před několika minutami zděsil - Pája Rybišár dal na fórum fotky dvou 305ek, které byli na prodej. Viz dole na stránce:

Začal jsem se o to zajímat a Pája Rybišár se na to zeptal majitele a bohužel, OBĚ DVĚ SKONČILI VE ŠROTU! :mad::mad::mad:

Což je velká škoda - hlavně té červené, protože nápis \"305\" v kapotě není moc obvyklý.

A z toho vychází mé PROSÍM:

Nechci po Vás, abyste mi hlásili každou 305 a 505, těch jezdí ještě dost a na Internetu je jich pár na prodej. Jedině nějaké vyjímky...

Ale moc Vás žádám, abyste mě nebo DRIVERovi hlásili jakýkoliv vrak 604ky kdekoliv v ČR nebo i jedoucí 604ku po silnici!

Ať je to jakákoliv verze a v jakémkoliv stavu, třeba i kompletně rezavá, bez dokladů i třeba bez motoru. Potřebujeme totiž díly - interiér apod. nebo samostatné části - motor, převodovku (prostě cokoliv z vozu).

Rval bych si totiž vlasy, kdybych se dozvěděl, že nějaká 604ka skončila ve šrotu! :grr

Zde připomínám, jak 604ka vypadá:

Děkuji předem za upozornění. :super

604berline1.jpg

604berline2.jpg

[upravil dne 3/8/2006 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je ona, foto z r. 2002, teď už kolem ní nejsou auta, má vybité zadní okno (to jsem zadělal kartonem), velmi pěkný kožený interiér, V6ka, automat, naj. 188tis. km, zarezlý motor...

post-0-14109594743287_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Oto.

Ale Francii mám trošku z ruky, tak dodávám,

že prosím o hlášení 604ek v ČR.

Jet do Francie pro díly je až ta poslední možnost, která je pro mě přijatelná.

Já totiž nechci, aby se někde v ČR nějaká 604ka jen tak válela a pak ji někdo hodil do šrotu. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, sami jistě víte, jak asi budou 604ky, které tu případně někde najdete, vypadat a co všechno z nich bude použitelné. Sám jsem se o tom přesvědčil, když jsem kupoval tu mojí. Vyhodil bych jí celou, ale kolega mě přesvědčil z ní vyndat aspoň agregát se skříní a disky. Takže kdybyste měl někdo zájem do zálohy převodovku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do Francie jezdím poměrně často, ale pokud byste měli zájem, bylo by potřeba se konkrétně dohodnout, musel bych totiž tu káru koupit a pustit se do ní na místě, protože vláčet jí sem by se asi už vůbec nevyplatilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Pánové, sami jistě víte, jak asi budou 604ky, které tu případně někde najdete, vypadat a co všechno z nich bude použitelné. Sám jsem se o tom přesvědčil, když jsem kupoval tu mojí. Vyhodil bych jí celou, ale kolega mě přesvědčil z ní vyndat aspoň agregát se skříní a disky. Takže kdybyste měl někdo zájem do zálohy převodovku ;)

No je mi jasný, že sehnat u nás 604ku v pěkným stavu snad ani není možný. Jedině si něco dovézt z venku ale to je o jiných penězích ;)

A co by jsi měl za převodovku? Teď teda zrovna nemám na to jí kupovat, ale abych případně věděl na koho se obrátit kdyby něco.

[upravil dne 6/8/2006 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Driver má pravdu - v ČR žádnou pěknou neseženeme, to je jasný. A tahat to odněkud jsou fakt jiné, nám neznámé peníze.

Ale jde nám spíše o to, co se jednou bude hodit. Když budeme mít vrak někde na zahradě, a něco budeme potřebovat, třeba to tam bude a máme vyhráno. A když ne, je jasné, že se obrátíme na odborníky... :super

A s tím automatem - kdybychom měli vrak s manuálem, tak by si možná Driver dal manuál... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Naprosto to chápu. Jediné co se může tomu mému motoru a automatické skříni stát je, že při příští debordelizaci nebo stěhování půjde do šrotu...:papa

Do šrotu? To snad ne...

Oto, až k té debordelizaci dojde, a ty usoudíš, že motor nepotřebuješ, tak já velice doufám v to, že se ozveš mě nebo spíše Driverovi, jestli ten motor s převodovkou nepotřebujeme.

Teda kdybys ho vyhodil, tak aspoň já bych z toho nebyl moc nadšený (spíš bych z toho byl pěkně naštvaný!). :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Naprosto to chápu. Jediné co se může tomu mému motoru a automatické skříni stát je, že při příští debordelizaci nebo stěhování půjde do šrotu...:papa

Jojo kdyby jsi měl potřebu to odvézt do šrotu tak děj vědět a nějak by jsme se domluvili, třeba by jsme ti tu cestu ušetřily ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nabídněte a můžete si přijet... :roker jestli já totiž seženu 604ku dle mé představy, tak nebudu náhradní motor ani skříň potřebovat :D, a před třemi lety už jsem jí byl sakra blízko :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Tak nabídněte a můžete si přijet... :roker jestli já totiž seženu 604ku dle mé představy, tak nebudu náhradní motor ani skříň potřebovat :D, a před třemi lety už jsem jí byl sakra blízko :grr

Co tohle:

604V6 SL Automaat uit 1976 met 50000km origineel op de teller.

na stránce http://www.fransklassiek.nl/bestanden/bekijk.php?actie=pictureinfo&id=232

Je to jako na prodej? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Tak nabídněte a můžete si přijet... :roker jestli já totiž seženu 604ku dle mé představy, tak nebudu náhradní motor ani skříň potřebovat :D, a před třemi lety už jsem jí byl sakra blízko :grr

No v tuhle chvíli ti můžu nabídnout max. za odvoz a srdečné potřesení rukou což se ti asi líbit nebude :D protože kasičku jsem už vyprázdnil na nákup mojí 604 a nějaký nutný opravy. Takže spíš časem až se kasička zase naplní bych se ozval. Jenom pro představu co by tak zhruba byla pro tebe přijatelná nabídka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Ota

Tak nabídněte a můžete si přijet... :roker jestli já totiž seženu 604ku dle mé představy, tak nebudu náhradní motor ani skříň potřebovat :D, a před třemi lety už jsem jí byl sakra blízko :grr

Co tohle:

604V6 SL Automaat uit 1976 met 50000km origineel op de teller.

na stránce http://www.fransklassiek.nl/bestanden/bekijk.php?actie=pictureinfo&id=232

Je to jako na prodej? :myslim

Je to na prodej, chce férovou cenu, kolik asi myslí? 2500e?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Ota

Tak nabídněte a můžete si přijet... :roker jestli já totiž seženu 604ku dle mé představy, tak nebudu náhradní motor ani skříň potřebovat :D, a před třemi lety už jsem jí byl sakra blízko :grr

Co tohle:

604V6 SL Automaat uit 1976 met 50000km origineel op de teller.

na stránce http://www.fransklassiek.nl/bestanden/bekijk.php?actie=pictureinfo&id=232

Je to jako na prodej? :myslim

Je to na prodej, chce férovou cenu, kolik asi myslí? 2500e?

Tak 2500e by ještě šlo. To by byla krásná cena. To ale asi bude na něj málo. :roker

Sice je to starý dost, ale je to zase karburátor... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...