Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Z jiného soudku: 19\" LCD


destiny

Recommended Posts

Mám dotaz na odborníky. Potřebuji pro zaměstnance nakoupit nový monitor 19\" LCD a nějak nehlídám poslední vývoj kvality a cen. Poradí mi někdo, jaký monitor zvolit?

Mám jen požadavek, že musí mít DVI vstup.

Co se týká odezvy, tak to je v pohodě, je to práci, ne na filmy. Design není moc podstatný. Pozorovací úhel by měl být okolo 170° horiz. i vertik. Nechce se mi do toho vrážet nějak moc peněz, tak hledám ideální poměr výkonu a ceny.

Sám mám toto LCD a jsem s ním velmi spokojený:

http://www.alza.cz/19-lcd-neovo-e-19-cerny-black-700:1-300cd-m2-15-10ms-1280x1024-dvi-repro-tco99-d43993.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mas skoro jedno jakej

ty pozorovaci uhly jsou spis papirovy parametr nez realny.

Planujez ze se na ty monitory bude divat vic lidi zaraz?

Jenom pozor u toho DVI ne vsichni vyrobci zaroven dodavaji i DVI kabel tak aby to pak nedelalo problem (nutnost dokoupit a je s tim drbani)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Mám dotaz na odborníky. Potřebuji pro zaměstnance nakoupit nový monitor 19\" LCD a nějak nehlídám poslední vývoj kvality a cen. Poradí mi někdo, jaký monitor zvolit?

Mám jen požadavek, že musí mít DVI vstup.

Co se týká odezvy, tak to je v pohodě, je to práci, ne na filmy. Design není moc podstatný. Pozorovací úhel by měl být okolo 170° horiz. i vertik. Nechce se mi do toho vrážet nějak moc peněz, tak hledám ideální poměr výkonu a ceny.

Sám mám toto LCD a jsem s ním velmi spokojený:

http://www.alza.cz/19-lcd-neovo-e-19-cerny-black-700:1-300cd-m2-15-10ms-1280x1024-dvi-repro-tco99-d43993.htm

Ten Fujitsu Siemens P19-2 patří rozhodně mezi špičku ale stojí docela dost.Záleží kolik do toho chceš dát.Hlavně je potřeba se vyhnout LCD na technologii TN ty maj už konstrukčně mizerný pozorovací úhly.Mám ted v práci jeden levnej TN o ACER a je to katastrofa stačí se trochu pohnout do boku a je to děs.

Tady si můžeš udělat docela dobrou představu.

Přehled LCD panelů

[upravil dne 3/8/06 doktor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doma mam uz 3 roky BenQ FP991 (25ms, 700:1, 300cd/m2). neco jako pozorovaci uhly mi nic nerika, pac at se na obrazovku divam odkudkoliv, obraz je porad stejne perfektni :D:super

pri vvyberu moncku urcite neopomijet vysokou svitivost a kontrast, aby moncek hezky zobrazoval cernou a odstiny sede. odezva je marketingova blbost a je uplne jedno jestli je 16ms, 8ms nebo 4ms.

ps.: samsung nebrat, jsou to sracky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva, proč mi to přesekne ten odkaz??? Nějak to fórum poslední dobou neběhá jak má. Dole se mi zobrazuje neustále chyba, když píšu přízpěvek a chci vložit odkaz, nebo nějak používat ikonky při editaci txtu, tak mi to nefunguje. Copak se stalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

Kurva, proč mi to přesekne ten odkaz??? Nějak to fórum poslední dobou neběhá jak má. Dole se mi zobrazuje neustále chyba, když píšu přízpěvek a chci vložit odkaz, nebo nějak používat ikonky při editaci txtu, tak mi to nefunguje. Copak se stalo?

Chvíle hledání a je to TADY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V práci mám DELLa a víc než spokojenost. Pozorovací úhly teťka nevím z tech. dokumentace, v praxi perfektní. Tuším že byl i vítězem nějakého poslednějšího srovnání LCD. Má i rozumně provedený stojan, minimální plastový okraj okolo LDC. Mám od nich 20.1\' a super. Dělají i verzi 16:9 což se může hodit na srovná dvouch tabulek, stránek Exploreru atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: Trundik

Doporučili byste LCD monitor AOC?, např. tento?

17\" AOC byl první LCD, který jsme měli ve firmě (já na stole:D ). Dodnes ho má ředitel připojený k internetovému PC a zobrazuje stále stejně nic moc. Ale to je poplatné době.

Z toho si můžeš udělat závěr, že před mnoha lety dokázal AOC udělat LCD monitor, který dodnes slouží. Jak to je se současnými modely AOC nevím, já bych šel jedině do Samsungu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...