Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Červený Kostelec - plakát


Recommended Posts

Teď na ten leták koukám - použil jsem bez svolení Trundíkovu fotku z minulého srazu. A ještě jsem mu ji maličko \"pokazil\". Kdyby v tom byl nějaký problém, pochopitelně fotku vyměním za nějakou vlastní, ne tak hezkou.

Prosím Trundika o vyjádření.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné, že se s tímto plakátem setkáte i veřejně (třeba někde za výlohou), tak se neděste a jen tiše koukejte na davy, které u něj budou stát a psát si poznámky, kde, kdy a proč tam mají být

:mrk:mrk:mrk:mrk:potlesk:potlesk:potlesk:mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobročinnosti se meze nekladou - pokud bude někdo mít chuť, může si TENTO!!!!!!! leták namnožit a třeba ve formátu A6 dávat kolemstojícím Pažoutům za stěrač (na vlastní nebezpečí) nebo přesvěčovat pumpaře v okolí svého bydliště, zda by si plakátek někam viditelně neumístili.

[upravil dne 4/8/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KIRRA

Vytiskneme - zvětšíme a vylepíme ve Slavkově na benzince TENRYU... kdo pojede kolem, dá si tady kafíčko, tak leták hned zaregistruje...;););):potlesk:potlesk:potlesk

Stáhni si ten v PDF (hned první příspěvek) - přeci jen je kvalitnější!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej leták...:super

Asi jich pár vytisknu a dám kolemstojícim neznámým pažouťákům za stěrač - myslim, že kdyby to udělal každej, tak by se mohlo o pár lidiček navíc dostavit. Tímto způsobem jsem se dozvěděl o mém bývalém klubu (BX)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jich včera rozhodil cca 100 (A6) pažoutům po Letný (sice nevěřím v přílišný úspěch, ale kdyby to mezi nás nalákalo víc lidiček, bylo by to dobře). Proto kdo má chuť (pro členy z HK, RK, NA, TU = povinnost), vytiskněte si libovolné množství letáků a rozhoďte je za stěrače piškotům, přemluvte spřátelené pumpaře, prodejny autodílů, mechaniky - třeba se chytne i někdo další.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...