Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak povolit a sundat klasickou prut anténu Peugeot?


Pietro

Recommended Posts

Zdary všem, chci se zeptat zda tu není někdo, kdo by mělo zkušenost s odmontováním klasického prutu antény od karoserie. Potřebuju totiž něco natřít mezi anténu a střechu kvůli netěsnosti a zetékání vody při prudkym dešti. Pokud je větší déšť mám na tapecírunku v oblasti horního světýlka dokonalou potopu. :myslim

Díkes všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vyndej to svetylko, odpoj jeho konektor a pod svetylkem najdes dva Torx srouby, vysroubuj je, cimz se povoli cely ten plast na strese, sundas ho a pod nim uz na strese uvidis stribrnou cepicku pod kterou je matka po jejimz povoleni se antena vynda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pietro

Zdary všem, chci se zeptat zda tu není někdo, kdo by mělo zkušenost s odmontováním klasického prutu antény od karoserie. Potřebuju totiž něco natřít mezi anténu a střechu kvůli netěsnosti a zetékání vody při prudkym dešti. Pokud je větší déšť mám na tapecírunku v oblasti horního světýlka dokonalou potopu. :myslim

Díkes všem

Souhlas s Ferrym, jen doplním, že obvykle stačí tu gumu, kterou je ta anténa připláclá na střeše, pořádně umýt (a střechu taky).

Většinou se tam totiž dostane jen nečistota (prach) a když pak s anténou hýbeš (nebo o ná třeba zavadíš při mytí auta), tak tam začne téct. Nicméně pokud to chceš nutně něčím utěsňovat, tak se do toho dej, ale stejně tu styčnou plochu pořádně umyj a odmasti. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkes za odpověď, jde mi hlavně o to plastový světýlko, o ten šedivej plast a o to jak je to tam nacvaknutý. Teoreticky vím jak to sundat, zasunout plochý šroubovák a odtáhnout to, ale jde mi o to, abych tam neulomil ty packy. Včera jsem to zkoušel a dostal jsem se do pozice, že strany do interieru byla venku, šedivý plast i se světýlkem a IR ovládáním posunutej dozadu, ale dál jsem se neodvážil, abych něco neulomil. Můžete mi někdo přiblížit system, jak je to tam zastrčený a jak to vyndat??

Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pietro

Díkes za odpověď, jde mi hlavně o to plastový světýlko, o ten šedivej plast a o to jak je to tam nacvaknutý. Teoreticky vím jak to sundat, zasunout plochý šroubovák a odtáhnout to, ale jde mi o to, abych tam neulomil ty packy. Včera jsem to zkoušel a dostal jsem se do pozice, že strany do interieru byla venku, šedivý plast i se světýlkem a IR ovládáním posunutej dozadu, ale dál jsem se neodvážil, abych něco neulomil. Můžete mi někdo přiblížit system, jak je to tam zastrčený a jak to vyndat??

Díkes

Nejdřív vycvakni to světýlko (ne to oklopný). Šroubováček vsunout ze strany spolujezdce.

Pak už uvidíš torxy který ten plast držej u střechy.

[upravil dne 2/8/06 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pietro

Díkes všem, dneska pokud zbyde chvilka, zkusím to. Ještě mě trochu osvěžte paměť, jak vypadaj Torx šrouby, nšjak mi to vypadlo. Je potřeba spešl klíč nebo šroubovák? :roll

Torx: Torx.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...