Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefungují ostřikovače


Mates

Recommended Posts

Zdravím vás všechny-potřebuju poradit.Přestaly mi fungovat ostřikovače.Projel jsem pojistky,měl jsem rozebranou i páčku u volantu,ale nic jsem neobjevil.Napadá mně,jestli to nebude čerpadélkem na ostřikovače-potřeboval bych vědět,jak to čerpadélko vypadá a kde je přesně umístěno.

PS:Před tím ,než jsem zjistil,že mi nefungují ostřikovače jsem se hrabal v zadním stěrači,jelikož se mu nějak nechtělo stírat.Během toho jsem právě přišel na to,že ostřikovače nefakčí.Když jem sáhl na motorek zadního stěrače,byl dost horký,takže jestli se nemohlo stát,že se něco spálilo:myslim.Nefunguje mi ostřikování vpředu a ani vzadu.Nebylo právě ani nic slyšet,když jsem chtěl ostřikovat-takže to bude asi něco s tím čerpadélkem.:mad:

Hlavně teda potřebuju vědět možmé poruchy aumístění a popis toho čerpadélka(nebo jak se tomu nadává:myslim)

Předem díky moc za rady.Mates

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může to být v páčce. - zkus si dát místo ostřikovače žárovku a pak vem za páčku...

Nemusí být kontakt...

Pozor na kostry - třeba je to špatně ukostřené!!! Taky už se mi to stalo, kabel od kostry byl na prd a pak to nefungovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kterej motůrek jsi teda sahal? Vydrž na zejtra, bude tu víc lidí, tak se Ti někdo ozve, ale jak říkám, u 205 je to jednoduchý a poznáš hned, jestli běží nebo ne. Často tam je špatnej kontakt. Kdyby nešla páčka, tak se Ti ani nezahřeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz mi to bratr spravil. Na vrakaci jsme koupili moturek. Sice nemeli dvouvyvodovy, tak jsme dali jednovyvodovy a pouzili t-redukci a je to. Pokud nechcete aby vam pri ostrikovani prednich skel strikal i zadek a naopak, pouzijte dvouvyvodovy, ktery tam byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...