Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fotky


lkr@cbox.cz

Recommended Posts

Zatim se me jeste nepovedli vsechny fotky teprv se ucim s tim digitalem delat, ale pockejte az ho uvidite v noci v cele sve krase.

A kolik jsem do toho vrazil ??? Zatim strasne moc a jeste asi strasne moc vrazim!!:P Naposledy to byly komplet nove tlumice dopredu. Kvuli te blbe dire na silnici!

Hned jak budou neve fota tak je poslu.

Ten zadek se me osobne taky moc nelibi. Asi tam pujde kridlu z 206 WRC cca 3500 Kc coz neni tak moc.

No a jeste jiny zadni spojler.

Casem az budou finance.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pěkná 205 to je pravda ale čeho je moc toho je příliš. Ten zadek je fakt moc přeplácanej ale jinak pěknej dravec. Možná, že by mu slušely ty novější Gti kola. Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslete me desitku.

Ä ja si tam koupim nove elektrony. To budete cubrnet!!!:D

Vsechno je jenom o penezich a jaksi nejsem synek bohateho tatinka, ktery mu zaplati tuning auta za milion. \\\\jsem normalni smrtelnik a vsechno chce cas :cool:

No a s tim zadkem uz me nestvete. Me se celkem libil, ale uz prestava!:(

Navic nekde vis jsem uz prece psal, ze auto ceka na dalsi upravy. \\vcetne laku, ktery mi mochodem trosku popraskal kolem plastu po setkani s tou blbou dirou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To:Kapitan

Cau v TEKU nedelam ( zatim ), ale moje pritelkyne ano. Nerada jezdi autobusem aja ji velmi rad pomaham s fakturami. Timto ji zdravim, protoze si tohle urcite bude cist. mimochodem jestlis o videl fakt z blizka. Pochopils, ze ten co mi to strikal byl pekne hovado!!! No trosku se opil a takhle to dopadlo. PROSTE DOBYTEK!!! Pak neco sver znamemu. Jenze co mi zbyvalo, kdyz nemam doma kompresor a zalakovnu 20tku nedam. ( Mozna sem mel )

Hned jak budu mit par penizku nazbyt pustim se do toho. Se vsi vervou a to bude teprv 205 jak ma byt. Pujde cely rozdelat a prestrikat, ale asi az po prazdninach. Jeste uvidim. Jak onehdy rekl jeden z tady pritomnych \"BARVA NA VYKONU NEPRIDA\" S tim teda souhlasim.

Vsiml jsem si, ze v Brode je otevren novy obchod jmenuje se VH Tuning naproti Zbrojovky misto pneuservisu. Budu jej muset obhlednout. Zatim Cau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...