Handulina Posted May 22 Posted May 22 Už už jedeme s @žabi. Ale trochu nás přibrzdil Hradec. radim.1008, Péťa, Milan+ and 2 others 5 Quote
Pepito Posted May 22 Posted May 22 Tvrdé jádro už je na místě. miroska, radim.1008, OK406 and 4 others 7 Quote
Péťa Posted May 22 Author Posted May 22 Před hodinou, Pepito napsal: Když už je to téma založeno. Máš štěstí, že jsi nevymazal Netopýra pavelu96 and Pepito 2 Quote
pavelu96 Posted May 22 Posted May 22 Hmm @radim.1008 si pořídil hatchback... Pepito, davidse, regius and 2 others 5 Quote
Pepito Posted May 22 Posted May 22 (edited) Papáme Edited May 22 by Pepito radim.1008, Péťa, regius and 3 others 6 Quote
Pepito Posted May 22 Posted May 22 Proslov Šéfové VID_20260522_203426(0)(0)(0)(0).mp4 Péťa, regius and radim.1008 3 Quote
Péťa Posted May 23 Author Posted May 23 Všichni asi odjeli (síťku jsem z okna raději nesundával) Pepito and radim.1008 2 Quote
Pepito Posted May 23 Posted May 23 (edited) Příprava na odjezd do Jaroměře do pevnosti. A "pár" fotek z pevnosti. Edited May 23 by Pepito Pe.Tr, Veverka, ozzy56 and 5 others 8 Quote
Pepito Posted May 23 Posted May 23 Dobře se tu vaří, dobře se nám daří. Péťa, radim.1008 and OK406 3 Quote
Pepito Posted May 23 Posted May 23 (edited) Probíhají soutěže. VID_20260523_190907.mp4 VID_20260523_200044(0).mp4 Edited May 23 by Pepito Úprava textu radim.1008, OK406, davidse and 1 other 4 Quote
Weri 605 Posted May 23 Posted May 23 To ste rádi, za tak debilní hry, cooo...? sem zvědavá kdo to dá na první místo... Užívejte.. !!! Péťa, radim.1008, Veverka and 1 other 4 Quote
Péťa Posted May 23 Author Posted May 23 před 3 hodinami, Weri 605 napsal: To ste rádi, za tak debilní hry, cooo...? sem zvědavá kdo to dá na první místo... Užívejte.. !!! Myslím, že odměny to zachránily První jsou Veverky Vyhlášení výsledků bez cenzury: Pepito, Veverka, Pe.Tr and 1 other 4 Quote
Péťa Posted May 23 Author Posted May 23 Rekord ve vrstvení kelímků, 13ks: Pepito, Veverka, Radek Hurvajz and 2 others 5 Quote
Péťa Posted May 23 Author Posted May 23 U Dvou Borovice, reálné fotografie: Kuks: OK406, Veverka, Pepito and 3 others 6 Quote
Pepito Posted May 24 Posted May 24 (edited) Babiččino údolí a Viktorčin splav. Ještě doplním mapku dnešní procházky Babiččiným údolím. Véna to v pohodě zvládnul. Edited May 24 by Pepito Doplňující info OK406, Milda 25, radim.1008 and 2 others 5 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.