Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní okna


Vinca

Recommended Posts

Zdravím,

mám jeden drobný dotaz. Jak moc vám jdou otevřít zadní výklopná okna? Já je otevřu tak 3 cm a hotovo. Ani \"panty\" nemají žádnou aretaci, takže při jízdě okna dělají rámus. Tak nevím, jestli je něco špatně nebo je to tak jak má být a musím se s tím smířit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jenom na kousek. Je to jen mala ventilacka podobne jako ma vetsina tridverovych aut.

Osvedcilo se vam otevirani zadnich oken? Ja je snad jeste za jizdy jeste nepouzill... Podle mne je ucel zadnich oken vetrat auto pokud parkuje na slunci a ta skvira je mala, aby tudy auto nikdo nevykradl.

Na druhou stranu nemuzu najit zadnou kombinaci otevrenych oken za jizdy, abych pri tom neohluchnul od turbulenci... mozna ta zadni okna jeste zkusim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Úplně zadní okna jsem otevřel jen jednou,jdou jenom tak o zmíněné 3 cm,kvůli očistě.Vůbec je nepoužívám,ostatní okna mám zavřená při jízdě.Při jízdě používám jen fukar - proč: ještě když jsem jezdil škodovkou třeba do Bulharska,tak byly otevřené trojúhelníčky,případně ještě stažené přední okna a pak mi večer hučelo v hlavě a bolela mě.Při zpáteční cestě jsme nechali okénka zkusmo zavřené a ejhle,horko bylo stejné,jen hlavy nás nebolely a v autě bylo \"ticho\".Také jsem v pohodě ujel větší vzdálenost.U naši almary jsem si všiml,že zadními,bočními mřížkami je vzduch odsáván dolů pod auto.Tam jsou vedle zadních kol jakési \"žaluzie\",a tam je to vysáváno ven.Pootevřená okna nechávám jen v garáži,aby se donesená vlhkost měla kudy \"vypařit\".P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...