Jump to content
Sign in to follow this  
Vinca

zadní okna

Recommended Posts

Zdravím,

mám jeden drobný dotaz. Jak moc vám jdou otevřít zadní výklopná okna? Já je otevřu tak 3 cm a hotovo. Ani \"panty\" nemají žádnou aretaci, takže při jízdě okna dělají rámus. Tak nevím, jestli je něco špatně nebo je to tak jak má být a musím se s tím smířit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky jenom na kousek. Je to jen mala ventilacka podobne jako ma vetsina tridverovych aut.

Osvedcilo se vam otevirani zadnich oken? Ja je snad jeste za jizdy jeste nepouzill... Podle mne je ucel zadnich oken vetrat auto pokud parkuje na slunci a ta skvira je mala, aby tudy auto nikdo nevykradl.

Na druhou stranu nemuzu najit zadnou kombinaci otevrenych oken za jizdy, abych pri tom neohluchnul od turbulenci... mozna ta zadni okna jeste zkusim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja je pouzivam asi nejvic ! otevru je na max a malinko u ridice a spoluzdce ! vzduch tam proudi a slyset to ani moc neni (kdyz teda nemam zapnutou klimu) a nebo kdyz mam na dvore auto a neprsi ! mam je teda v elektrice kdyby byly na ruco otevirani tak tam nepolezu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj.Úplně zadní okna jsem otevřel jen jednou,jdou jenom tak o zmíněné 3 cm,kvůli očistě.Vůbec je nepoužívám,ostatní okna mám zavřená při jízdě.Při jízdě používám jen fukar - proč: ještě když jsem jezdil škodovkou třeba do Bulharska,tak byly otevřené trojúhelníčky,případně ještě stažené přední okna a pak mi večer hučelo v hlavě a bolela mě.Při zpáteční cestě jsme nechali okénka zkusmo zavřené a ejhle,horko bylo stejné,jen hlavy nás nebolely a v autě bylo \"ticho\".Také jsem v pohodě ujel větší vzdálenost.U naši almary jsem si všiml,že zadními,bočními mřížkami je vzduch odsáván dolů pod auto.Tam jsou vedle zadních kol jakési \"žaluzie\",a tam je to vysáváno ven.Pootevřená okna nechávám jen v garáži,aby se donesená vlhkost měla kudy \"vypařit\".P806

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadní okénka otevírám hned jak je to možné. Naštěstí jsou na elektriku. Nestěžuje si ani ten, kdo sedí ve 3. řadě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×