Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žárovky


pepee

Recommended Posts

vsechny zdravim!

zakoupil jsem si peugeot 206 rocnik 2004, ale podarilo se mi sehnat manual pouze ke starsimu (predfaceliftovanemu) modelu. nevite nekdo, zda se shoduji zarovky? rad bych nakoupil povinnou vybavu, ale nevim, zda ma smysl, ridit se podle manualu :myslim ...optika je jina vpredu i vzadu

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pepee

vsechny zdravim!

zakoupil jsem si peugeot 206 rocnik 2004, ale podarilo se mi sehnat manual pouze ke starsimu (predfaceliftovanemu) modelu. nevite nekdo, zda se shoduji zarovky? rad bych nakoupil povinnou vybavu, ale nevim, zda ma smysl, ridit se podle manualu :myslim ...optika je jina vpredu i vzadu

dik

jestli máš přední čirou optiku, tak tam jsou H7 a pokud ne tak tam budou normální H4,aspoň já to tak mám...:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Mám Pažouta 206 rok 2000,původně tam byly H4,ale mám tam nově čirou optiku,takže ted užívám vepředu H7. Mimochodem,mám manuál jen ve francouzštině,nemáte někdo na poslání návod na P 206 1,4 benzin r.2000 v češtině?Prosííím?Díky za případnou reakci a mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja scanoval jen nejdůležitější věci. Takové ty tabulky servisních prohlídek (kdy, zakolik...), na to jsem se vybodnul. Taky jsem scanoval jen svůj motor (byly tam fotky všech motorů, co se montujou) atd. Ještě mám jeden manuál, co jsem stáhnul odsud z peugeot revue. Chceš??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: imaster

No ja scanoval jen nejdůležitější věci. Takové ty tabulky servisních prohlídek (kdy, zakolik...), na to jsem se vybodnul. Taky jsem scanoval jen svůj motor (byly tam fotky všech motorů, co se montujou) atd. Ještě mám jeden manuál, co jsem stáhnul odsud z peugeot revue. Chceš??

Rád,díky.Hodí se mi to hlavně jako dovysvětlení toho francouzskýho manuálu-to je zrovna jazyk,kterým nevládnu ani náhodou:rollJeště jednou díky a měj se!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: imaster

Zatím se mi to nepodařilo odeslat, chyba je i u mně, pokud Ti to rozdělím nějakým WINrarem, dokážeš si to složit zpět??

Klidně to nějak zazipuj nebo rozděl,já už to nějak slepím:autPoužívám Total Commander,tak to snad nějak půjde.Ještě jednou díky:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: imaster

Tak jsou to 3 mejly, dohromady 18 souborů. Stáhni je do jednoho adresáře a spust ten první .exe

Měl by z toho vypadnout manuál v .PDF.

Dej vědět, jak jsi dopadnul. Zdar.

Juchůůůů!!!Tak to z toho fakt vypadlo!:superVětšinou na manuály u čehokoliv kašlu,ale je to moje první vlastní auto,tak to trošku prožívám:PJsem Tvůj dlužník!\"Tolik práce a přitom je to taková blbost!\", abych citoval jeden film. Díky a doufám,že to budu moci někdy oplatit.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...