Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

!!! Bazén !!! Už mám :-)))


TiborTeam

Recommended Posts

Lidičky HELP ! Od soboty naháním pro děti bazén ... nebudete věřit :D VYPRODANÉ :( alespoň ten typ co chci já :-(

TAMPA 305x76 anebo minimálně 244x66 ... anebo něco podobného do 1500.-

Věškeré známe firmy, včetně webu, mají jenom větší :(

Nedělal jste někdo přestavbu bazénu :mrk nebo nemáte tip kde sehnat ???

[upravil dne 27/7/2006 TiborTeam]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

No, měli je v Makru - nemaj, měli je v OBI - nemaj, měli je v Baumaxu - nemaj.....já ho sháněl taky - těch 3,66 x 70. Nicméně ta filtrace je naprd - bratranec ji měl chvíli a nakonec koupil takovej ten soudek za 6k.

Ohledne filtrace...koupil jsem si ten gumak 366x90 a samozrejme za par dni zjistil, ze ta filtracka co tam je je naprosto naprd.

Koupil jsem v horbachu 50l sud s velkym sroubovacim vikem - 450 kc tusim, Do vika jsem udelal diry, vzal coulove sroubeni na plastove trubku, z kazde strany zevnitr a z venku dal protikus (celkem tedy 4 ks) pro dve trubky...dovnitr jsem vystrihl ze stare matrace dva molitanovy kruhy, dal je tam, uprostred udelal diru, jednu tu trubku spustil az dolu pod molitany, druhou nechal nahore. Pod molitany jsem dal jeste par starych malych kvetinacu,a t se tam utvori prostor pro shromazdovani vody. Trubkou zespod moliatanu odebiram cistou vodu zped do bazenu, stary fitlr jsem dal z cerpadla pryc a to mi zene vodu ted do toho sudu. Reseni za cca 1000kc (ty coulove sroubeni s kovovym zavitem stoji temer 100 korun kazde) - je dobre pouzit coulove sroubeni, protoze coulka trubka plastova je presne rozmer, na ktery nasadite akorat ty 5\"4 pruhlednou hadici co je k bazenu.

Bazen je od te doby o dost cistci, jednou za dva tydny to tak rozeberu, vyplachnu molitany od bordelu, ktereho je tam fakt dost. Jediny problem s cim mam je jak dobre utesnit viko sudu u zavitu, ale pouzil jsem gumove lepici tesneni na okna a dal to tam a uz to jen sem tam nekde kapne, coz je vpohode.

Neni to profi reseni, piskova by byla asi urcite lepsi, ale bazen je cisty, a zrejme je to o dost levnejsi nez filtrace za tisice :) Nerad bych prevysil cenou prislusenstni koupi bazenu, ktery me stal 2.999 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rimmer

Ohledne filtrace...koupil jsem si ten gumak 366x90 a samozrejme za par dni zjistil, ze ta filtracka co tam je je naprosto naprd.

Koupil jsem v horbachu 50l sud s velkym sroubovacim vikem - 450 kc tusim, Do vika jsem udelal diry, vzal coulove sroubeni na plastove trubku, z kazde strany zevnitr a z venku dal protikus (celkem tedy 4 ks) pro dve trubky...dovnitr jsem vystrihl ze stare matrace dva molitanovy kruhy, dal je tam, uprostred udelal diru, jednu tu trubku spustil az dolu pod molitany, druhou nechal nahore. Pod molitany jsem dal jeste par starych malych kvetinacu,a t se tam utvori prostor pro shromazdovani vody. Trubkou zespod moliatanu odebiram cistou vodu zped do bazenu, stary fitlr jsem dal z cerpadla pryc a to mi zene vodu ted do toho sudu. Reseni za cca 1000kc (ty coulove sroubeni s kovovym zavitem stoji temer 100 korun kazde) - je dobre pouzit coulove sroubeni, protoze coulka trubka plastova je presne rozmer, na ktery nasadite akorat ty 5\"4 pruhlednou hadici co je k bazenu.

Bazen je od te doby o dost cistci, jednou za dva tydny to tak rozeberu, vyplachnu molitany od bordelu, ktereho je tam fakt dost. Jediny problem s cim mam je jak dobre utesnit viko sudu u zavitu, ale pouzil jsem gumove lepici tesneni na okna a dal to tam a uz to jen sem tam nekde kapne, coz je vpohode.

Neni to profi reseni, piskova by byla asi urcite lepsi, ale bazen je cisty, a zrejme je to o dost levnejsi nez filtrace za tisice :) Nerad bych prevysil cenou prislusenstni koupi bazenu, ktery me stal 2.999 :)

S touhle variantou jsem počítal :D proto jsem původně chtěl koupit bazén bez příslušenství, max. plachta a schůdky.

Kámoš zkoušel něco podobného ale ještě přidal dřevěné uhlí. Kup pytel na grilování a nasyp to mezi molitany. Nech to projet vodou ať se vyčistí uhlí a pak připoj k bazénu.

Tuhle variantu běžně používám na akvárka :super

Dopoledne zdrhnu do Globusu, prej tam mají 305 za 1800.- !!! Tak mi držte palce :super

Tak už ho mám v autě !!!

Včera je dostali :super

305x75 + filtrace za 1890.-

Doufám, že mám ve stdudni vodu :myslim:D

[upravil dne 27/7/2006 TiborTeam]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...