Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Baterie kaput či jinej problém?


flash

Recommended Posts

přijdu ráno k autu a centrál mi sotva otevře...po zastrčení klíčku do zapalování a otočení do první polohy kontrolky skomírají, imobilizer pohasíná až nesvítí vůbec nic....říkám si \"baterie je v čoudu\":bojim..po nabití všechno funguje tak jak má...

po několika dnech se to samé opakuje s tím, že na druhý pokus (cca o 10min) o nastartování kontrolky neskomírají ale sílí a daří se mi nastartovat...po přeměření baterie 13,7 ...:myslim

myslíte že to bude baterie nebo hledat problém jinde? na baterii mi to nějak nepasuje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No baterka může být dobrá je potřeba taky zjistit kolik to má odběr, když to stojí bez ničeho zamknutý, u scorpia se mi stalo že se mi vybila baterka, tenkrát jsem si myslel že jsem nechal svitit tu jednu stranu světel při které to nehouka, a že jsem do toho kopnul kolenem, ale asi po roce se to stalo znovu a pak po nějaký době jsem zjistil že to dělalo zaseknutý žhavicí relé a baterka je vcelku ok :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a nebo je blbě ukostřená baterka jestli nespadává napětí na baterce třeba při zapnutí světel, mě třeba na R19 to zlobilo u startování a byla blbá kostra motoru, prostě to zaoxidovalo, tak jsem to vyhodil a dal jsem tam nějakou škodováckou asi do 100,- , nebo to nemusí být na kostře ale na plusu z hlavního svazku povolenej šroub či spoj, nevím jak je to přesně udělaný :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...