Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samostatné odemčení pátých dveří


flash

Recommended Posts

Asi se mi budete smát, ale klidně můžete, směju se i já sám sobě...:-)..

dotaz je ohledně pátých dveří a jejich samostatné odemčení při centrálně zamčeném autě..nikdy jsem to nepotřeboval ale teď řeším nějaké problémy a prosím o vysvětlení.

Mám káru P306 1.6 hatchback rv.97 třídvéř...zjistil jsem že mi nejdou otevřít samostatně (klíčem do zámku kufru) pátý dveře..čekal jsem že když klíč tam strčím, tak se kufr otevře, mám pocit že to kdysi i fungovalo....když otevírám dveře u řidiče nebo spolujezdce, kufr se otevře...samostatně to nejde bez otevření dveří?? nebo tahle kombinace je správně? kde hledat problém?

pls, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Jít by to mělo, holt máš něco se zámkem. Jde s tím otočit nebo ne?

otočit? :bojim zámek v pátých dveří není otočnej..zastrčím klíč a zatlačím vnitřek zámku dovnitř...ale neotevře...klíč by měl po zasunutí spustit mechanismus odemčení, ale tam bude asi problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

zamkem musis otocit... nove 306tky u znemaj zamek vubec a jen tlacitko ... tj. tam kufr bez centralu neotevres :mrk

já bych jím rád otočil ;) ale otočnej fakt není..včera jsem si tím hrál asi hodinu a našel jsem i zámek vykuchlej z pátých dveří nějaký bouračky a ta rozeta otočná prostě není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ségra má 306 z roku 1993 a tam je to doopravdy na otočení, ikdyž to tak z venku nevypadá, já jsem s ním zase zápasil když v zimě zamrznul. Nemáte to spíš nějak zaoxidované? Já myslím, že by otočný měl být, ale frantíci mohly mít spousty různých typů. Ani bych se nedivil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl na 406 (já vím, jiné auto, ale popíšu jinej problém) kouslej ten motorek a nešlo pak taky otočit klíčem. Jo a taky mám teda zámek otočnej a má dvě polohy. V jedný se ovládá kufr spolu s ostatníma zámkama a v druhý ho centrálem vůbec neovládáš.

[upravil dne 25.7.06 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: flash

Asi se mi budete smát, ale klidně můžete, směju se i já sám sobě...:-)..

dotaz je ohledně pátých dveří a jejich samostatné odemčení při centrálně zamčeném autě..nikdy jsem to nepotřeboval ale teď řeším nějaké problémy a prosím o vysvětlení.

Mám káru P306 1.6 hatchback rv.97 třídvéř...zjistil jsem že mi nejdou otevřít samostatně (klíčem do zámku kufru) pátý dveře..čekal jsem že když klíč tam strčím, tak se kufr otevře, mám pocit že to kdysi i fungovalo....když otevírám dveře u řidiče nebo spolujezdce, kufr se otevře...samostatně to nejde bez otevření dveří?? nebo tahle kombinace je správně? kde hledat problém?

pls, díky

podle me je chyba v tom, ze se snazis oteviirat pate dvere, prestoze mas na aute pouze tri dvere :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: flash

Asi se mi budete smát, ale klidně můžete, směju se i já sám sobě...:-)..

dotaz je ohledně pátých dveří a jejich samostatné odemčení při centrálně zamčeném autě..nikdy jsem to nepotřeboval ale teď řeším nějaké problémy a prosím o vysvětlení.

Mám káru P306 1.6 hatchback rv.97 třídvéř...zjistil jsem že mi nejdou otevřít samostatně (klíčem do zámku kufru) pátý dveře..čekal jsem že když klíč tam strčím, tak se kufr otevře, mám pocit že to kdysi i fungovalo....když otevírám dveře u řidiče nebo spolujezdce, kufr se otevře...samostatně to nejde bez otevření dveří?? nebo tahle kombinace je správně? kde hledat problém?

pls, díky

podle me je chyba v tom, ze se snazis oteviirat pate dvere, prestoze mas na aute pouze tri dvere :D;)

chechet, dobrý :potlesk:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: flash

Asi se mi budete smát, ale klidně můžete, směju se i já sám sobě...:-)..

dotaz je ohledně pátých dveří a jejich samostatné odemčení při centrálně zamčeném autě..nikdy jsem to nepotřeboval ale teď řeším nějaké problémy a prosím o vysvětlení.

Mám káru P306 1.6 hatchback rv.97 třídvéř...zjistil jsem že mi nejdou otevřít samostatně (klíčem do zámku kufru) pátý dveře..čekal jsem že když klíč tam strčím, tak se kufr otevře, mám pocit že to kdysi i fungovalo....když otevírám dveře u řidiče nebo spolujezdce, kufr se otevře...samostatně to nejde bez otevření dveří?? nebo tahle kombinace je správně? kde hledat problém?

pls, díky

podle me je chyba v tom, ze se snazis oteviirat pate dvere, prestoze mas na aute pouze tri dvere :D;)

Tak flash má problém vyřešený, ale co mi chudáci co ty pátý dveře máme a nejde to? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak flash má problém vyřešený, ale co mi chudáci co ty pátý dveře máme a nejde to? :(

Asi nic, včera jsem to ze zvědavosti rozebral a vypadá to, že je to jen jako.Aby se zámek odemknul, musí se s ním otočit a pak se zatlačením otevřou dveře.U mně to vypadá tak, že v zámku nejsou žádná stavítka ( alespoň myslím, že se to tak jmenuje ) pro klíč a nevypadá to, že tam kdy nějaká byla.Takže, až mi klekne centrál, odklopit opěradlo, odšroubovat krycí plast a odemknout táhlem od centrálu.:aut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Swallow

Tak flash má problém vyřešený, ale co mi chudáci co ty pátý dveře máme a nejde to? :(

Asi nic, včera jsem to ze zvědavosti rozebral a vypadá to, že je to jen jako.Aby se zámek odemknul, musí se s ním otočit a pak se zatlačením otevřou dveře.U mně to vypadá tak, že v zámku nejsou žádná stavítka ( alespoň myslím, že se to tak jmenuje ) pro klíč a nevypadá to, že tam kdy nějaká byla.Takže, až mi klekne centrál, odklopit opěradlo, odšroubovat krycí plast a odemknout táhlem od centrálu.:aut

No já si taky myslím, že by se s tím zámkem mělo otočit. Rozebíral jsem a měnil celý zámek na 106 nový model, neměla centrál a s tím zámkem se taky muselo otočit a zmáčknout aby se otevřel. Škoda že jsem ten nefunkční vyhodil, mohl jsem vyfotit ten mechanizmus aby jsme viděli jak to vypadá, řekl bych že bude stejný nebo podobný jako na 306.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Já měl na 406 (já vím, jiné auto, ale popíšu jinej problém) kouslej ten motorek a nešlo pak taky otočit klíčem. Jo a taky mám teda zámek otočnej a má dvě polohy. V jedný se ovládá kufr spolu s ostatníma zámkama a v druhý ho centrálem vůbec neovládáš.

[upravil dne 25.7.06 Fx]

Jo ta jedna poloha je proto, když nechceš aby se treba v servisu dostali do kufru. Ale k tomu potřebuješ nějakej servisní klíč, kterým jde nastartovat ale ne odemknout kufr. Ten klíč má snad jen první majitel, kterej si ho nechavá nejspíš navěky. :myslim

[upravil dne 26/7/06 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...