Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Potřebuju poradit - pozor, netýká se Peugeotů!!!!!!!!!!!!


Medvěd

Recommended Posts

Helče se blíží narozeniny a já se o weekendu ocitl na prezentaci tohoto zajímavého domácího pomocníka

http://www.laurastar.cz/indexc9d2.html?4b7bfd981389fb3e29bea5811d7d7d74

Nemáte s tím někdo osobní zkušenost nebo neznáte někoho, kdo to má doma???

Není to zrovna zadarmo, tak pátrám, zda nejsou nějaké negativní zkušenosti - nerad bych si naběhl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:myslim tak tuhle značku vidím prvně.....jestli je to ale předražené jako všechno ostatní \"teleshopping a předváděčkové zboží\" (bez urážky!), tak bych se spíš podívala po kvalitním žehlícím prknu a žehličce sólo....jestli se to Helče líbilo, tak jí tím uděláš radost....ale jinak bych se na to vyprdla - už jen proto, že už jsem si kolikrát takhle vybrala pokoukáním nějakou žehličku a když jsem jí pak vzala do ruky, bylo to velký zklamání....gud lak!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky něco podobného vidím prvně. A jen si tak pro sebe říkám, jestli nebude termín \"aktivní žehlící plocha\" prostě jen normální prkno, jaké seženeš v každém supermarketu (jen to mají hodně elegantně pojmenované). Rychlý ohřev páry zvládne dnes už každá slušnější značka žehliček a intuitivní žehlička??? to si neumím vysvětlit už vůbec.

Skoro bych se přidala k názoru, že by bylo lepší vybrat jednotlivé části zvlášť.

Pokud si to ovšem Helča už sama nevyhlídla, jak už bylo řečeno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Méďo, protože jsem relativně nedávno musel vybavovat kompletní domácnost, mám zkušenosti ze všech oblastí :D :D Tohle sice neznám, ale co se týká žehličky, moje máti už několik let používá nějakou z WS shopu (nebo něco takového) - tuším, že Arriette (nebo tak nějak, musím se podívat doma). Byla s ní tak spokojená, že si ji postupně koupili všichni okolo ní, včetně nás.

Mohu vřele doporučit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Nekupuj manželce praktické dárky!!!

Až budete mít prcka, začnete žehlit zcela minimálně, teda u nás jsme aspoň tuto činnost omezili na minimum, takže bych když už koupil něco obyčejného.

Tak u nás se (podle mě logicky) začalo s příchodem mláděte žehlit víc. :roll

Co se týká výběru - nechal bych to na Medvědovi, předpokládám, že ví nejlíp, co manželka ocení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Nekupuj manželce praktické dárky!!!

Až budete mít prcka, začnete žehlit zcela minimálně, teda u nás jsme aspoň tuto činnost omezili na minimum, takže bych když už koupil něco obyčejného.

Myslíš, že se bude žehlit méně? Já bych řekl, že rozhodně naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Ale jasně žehlíž věci na prcka, ale to je rychlovka, plíny nikdo nepoužívá a zbytek omezíš...

Takže asi takhle: :D:o:D

A teď podrobně:

    [*]Taková rychlovka to není - zkoušel jsem to.

    [*]Najdou se i tací téměř vyšinutí jedinci, kteří používají také bavlněné pleny (ano, třeba my).

    [*]Jasně, snažíš se všechny úkony, které nejsou nezbytně nutné, redukovat a věnovat se víc prckovi, takže už nežehlíš to, co nemusíš.

    [/list=1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani my doma skoro nežehlíme - většinu věcí už máme koupených v nežehlivé úpravě a standardní bavlněná trička stačí po vyprání podélně vytáhnout a nechat uschnout na ramínku. Žehličku taháme cca jednou za dva měsíce většinou kvůli saku.

Kdybych o něčem takovém přemýšlel já, šel bych toho 25. 8. do obchodního centra do Letňan, kde budou mít předváděčku, a s sebou si vzal ten žehlivě nejobtížnější zmačkaný kus k žehlení z domova, co bych našel. Protože na předváděčkách můžou mít své látky kdovíjak upravené (třeba bügelleichtky), aby to vypadalo, že žehlička zázračně žehlí. A teprve kdybych viděl, že na mém prádle je to oproti mé domácí žehličce značný rozdíl, kupoval bych.

Ale ty asi už celý měsíc času do narozenin nemáš, viď? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že ta spokojenost a radost bude dočasná ... a pokud jde o dočasnou spokojenost, to předce děláme skoro každý večer :D

Taky doma řešíme myčku .... ale na co ? Já tvrdím, že máme doma dvě (mamina a syn) :D

Fungují spolehlivě, jenom občas vydávají nějaké divné zvuky a u mladého musím tlačítko START \"mačkat\" víckrát :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Méďo, já to do toho nechci kecat, ale myslím si, že Marek má pravdu - k narozeninám bych nekupoval žehlící prkno (jakožto pracovní nástroj pro práci ženami obvykle příliš nemilovanou). Kup jí spíš něco na sebe nebo na hraní, nebo co já vím (třeba ňákou 106ku). Prkno jí můžeš koupit jen tak mimochodem, třeba někdy v tejdnu, až půjdeš z práce, ale s narozeninama bych to asi opravdu nespojoval ;)

Mě by se asi taky moc nelíbilo, kdyby mi manželka koupila k narozeninám krumpáč. Ale samozřejmě, jestli Helča našla v žehlení prádla zalíbení, tak proč ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...