Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

205 GTi sahara?


ajsik

Recommended Posts

Taky Vám teď v letních měsících pořád vrčí sahara ? Vždycky když dojedu a vypnu motor tak se klidně i 5-8 min točí. Přitom mi to přijde jako úplná šaškárna, protože to nemá el. vodní pumpu takže voda necirkuluje a větrák max. ochladí vodu v chladiči a tepltní čido je až na horře takže než se voda ochladí až k němu trvá to sot let .... :myslim

teplotní čidlo je nové, teplotní rozsah je správný a je dvoustupňové tj. větrák se točí 2 rychlostmi. Ve druhé pozici větráku mám externí olejový chladič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: snowboy

toto mi dela 306, ale na GTi vypnu klic a vetrak se vypne taky.

Tak ted nevim, co je dobre :myslim

no z technického pohledu to dobře není, ale francoužští konstruktéři zapomněli že bez el. pumpy ti chlazeni obsahu chladiče moc nepomůže protože voda necirkuluje a nechladí motor...takže buď rád že to tak nemáš ...

jediná vychytávka je to nechat chvílui běžet a pak nakopnout na pár sec motor aby se voda prohnala přes motor a hlavně přes to čidlo a zase vypnout a sahara se vypne taky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na mí 205 (pokud je moc teplá voda) se větrák točí ať je nastartováno nebo není a na poloze klíčku to taky nezáleží.

S tím chlazením to Frantíci možná mysleli tak, že když někam dojedu, chcípnu auto a větrák pořád běží až stáhne vodu v chladiči na nornál, tak je to dobře.........protože můžu s autem zase někam jet za 10hod.(voda se ochladí sama) nebo taky 7 min.(vodu schladí větrák).:mrk:mrk

Ale nějak se mi nezdá, jak píše AJSIK, že po dojetí větrák běží 5-8min:myslim:myslim:myslim. Neřeknu 1 - max3 min., ale těch 5-8 je vážně moc..................zkontroval bych, jestli větrák chladí za jízdy, a jestli ne, tak by bylo logický, že po vypmutí motoru se větrák točí tak dlouho.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...