Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdový systém


Smeták

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Zdar!Je po dovolené a pokračuji v kauze brzdy!!:roker

Třmen jsem nakonec nevyměnil,protože týpek,co mi jej slíbil se na mě záhadně vys*al!!!Odmítám dokola někomu volat!Nicméně to už je fuk!Kdyby se někomu doma válel,může mi jej nabídnout!Dík!!!Levý zadní!......Ještě jedno poznání.Stav se začíná zhoršovat!Když po delší pauze(např pres noc), rozjedu a nebrzdím,je to ok.Pak stačí mírně přibrzdit a začne to přibržďovat až do stavu,kdy je to neúnosné a brzdí to fest!Stačí pak párkrát za jízdy našlapat a brzdy odskočí,ale je stále cítit,že to dře!!!Dnes jsem si dal víc práce s hledáním na fóru a dospěl jsem k názoru,že bude asi v pytli hlavní brzdový válec!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 smetak: kdyz ctu podobne vlakno, tak mne vzdycky naramne potesi, s jakejma brzdama jsou lidi schopny jezdit a ohrozovat sebe i okoli. :o Co kdybys uz prestal blbnout a dal to do nejakeho poradneho servisu? Bude te to stat neco penez navic, ale porad lepsi nez usetrit a zrusit auto nebo nekoho zabit.

Sorry za :xvul , ale lip ti poradit nemuzu :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: raa

2 smetak: kdyz ctu podobne vlakno, tak mne vzdycky naramne potesi, s jakejma brzdama jsou lidi schopny jezdit a ohrozovat sebe i okoli. :o Co kdybys uz prestal blbnout a dal to do nejakeho poradneho servisu? Bude te to stat neco penez navic, ale porad lepsi nez usetrit a zrusit auto nebo nekoho zabit.

Sorry za :xvul , ale lip ti poradit nemuzu :nevim

Myslím,že píšeš akorát zbytečné příspěvky!Psal jsem zde o radu,ne o to,aby ses mě tady pokoušel moralizovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Jádro celého problému bylo v tom,že byl blbě nastaven brzdový pedál.Je tam takové táhlo,které je spojeno s hlavním brzdovým válcem.To nedovolilo správnou funkci HBV a tím zůstaval tlak v jednom okruhu.....:super...Děkuji všem za příspěvky!!!:papa

[upravil dne 13/9/2006 Smeták]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205 GTI s kotouči vzadu by mělo mít omezovače jen průtokové - ne zátěžové - na každé trubce vzadu u nádrže, je to takový váleček. Ale asi nemusí být u všech, nevím.

Rad bYch navazal jestli tyhle prutokove omezovace by nesli pouzit misto vecne nefunkcniko zatezoveho omezovace???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MaxMI16

205 GTI s kotouči vzadu by mělo mít omezovače jen průtokové - ne zátěžové - na každé trubce vzadu u nádrže, je to takový váleček. Ale asi nemusí být u všech, nevím.

Rad bYch navazal jestli tyhle prutokove omezovace by nesli pouzit misto vecne nefunkcniko zatezoveho omezovace???

Šly, ale taky stojí raketu. A brzdí to pak vzadu hůř. Ale přiznám, že bych to klidně udělal, pokud bych je měl levněji k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...