Jump to content
Sign in to follow this  
francie

cenzura na forech

Recommended Posts

tak jsem se všiml jaka cenzura panuje na forech renault megane.Jeden tam hati renaulty a ostatni jako ovečky administratora se navaží do nej a když je to moc tak administrator to smaže.

Tady snad nikdy takoveto praktiky nejsou.

Protože PAŽOUTI to nepotřebuji.:mrk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nech se překvapit! :D

A piš příspěvky do správných sekcí - podtitulem sekce Servis, kam jsi plácnul svůj příspěvek, je: \"Máte nějaký technický problém? Snad jej zde společně vyřešíme.\"

Toto asi nebude technický problém, že?

Přesouvám do Pokecu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono je ale také dobré si uvědomit, že každé fórum má nějakého toho majitele, a ten určuje (či neurčuje) nějaká pravidla. A je jaksi na příchozích, jak se s tím srovnají či nesrovnají. Pokud někdo někde nějaká pravidla nedodržuje, tak se holt nemůže divit, že mu tam třeba zakážou přístup nebo něco smažou, když tam na to nejsou zvědaví. Analogicky tomu - v hospodě by třeba dotyčný prudič dostal facana či rovnou padáka, na netu to holt tak jednoduché nění. Ale matlat něco o nějaké cenzuře, když někdo se někdo akorát neumí chovat, vypovídá jen o tom, že dotyčný nikdy pravý význam slova \"cenzura\" nikdy nezažil a nepochopil. A že jsem na netu zatraceně dlouho, tak za celou tu dobu jsem skutečnou cenzuru zažil jen opravdu výjímečně, zato otravné prudiče zasluhující zákaz vstupu, a pak děsně ukřivděně vykřikující něco o \"cenzuře\", ačkoliv na ně nikdo není zvědav, vidím všude možně každou chvilku. Pravda, na tomhle fóru to tak naštěstí není, a doufám, že ani nebude, ale občas by to nějaký zásah moderátora potřebovalo taky. A buďte ujištěni, že pokud chcete nějaký rozvoj klubu směrem k více partnerům a třeba větším akcím a setkáním, že to potřeba víc bude...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×