Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Reset servisního intervalu


Roman_cz

Recommended Posts

Původně zaslal: Roman_cz

Původně zaslal: kveton

v manualu pisou takovyto postup:

stiskni to tlacitko na budikach a zapni klicek, pak to zacne tusim blikat a vynuluje se to (respektive tam naskoci interval na dalsi prohlidku)

Dík ... :)... zkusím

Jeste jednou dik kvetoni, zafungovalo to ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

To ti naskočí automaticky po vymazání servisního intervalu zase na původní hodnotu.Pokud bys ale tu hodnotu chtěl změnit třeba z 15000 na 20000, tak to tlačítko nesmíš držet, ale pustit.Každopádně to najdeš v příručce nebo na www.peugeot.cz, kde je i příručka v PDF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 roky později...

Mně se to odečítá nějak divně.. po každé jízdě třeba i o tři sta km.. mám to teď na nule, když jsem měnila olej atd., tak jsem to nenulovala.. Je to normální, že to jde tak rychle dolů? Jinak já se to chystám zase vynulovat dle návodu výše zmíněném, aby mě to neotravovalo, intervaly si stejně hlídám sama..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...
Guest zemanovam

Mám 206 1.4 HDI a mám problém s ukazatele servisních intervalů. Po výměně oleje byl ukazatel ručně vynulován na 20000 km - jiný interval se neobjevuje a není možno nastavit. Cca po 2 měsících se ukazatel \"zbláznil\" a najednou přeskočil na 700. Bylo opět ručně vynulováno a vždy, když byly kilometry kolem 19400 km ukazatel přeskočil na hodnotu 700 km. Auto bylo i na diagnostice, aby se zjistily případné závady, bylo překódováno, hodnota byla opět vynulována, nastaveno znovu. Po ujetí cca 8 km ukazatel opět \"spadl\", tentokrát na hodnotu 800 km. Již si nevím rady. Poradíte, co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...