Přejít na obsah
zbrojnoš

komár

Recommended Posts

Nikdo mi nevěří, že jsem viděl dva druhy komárů. Jeden je větší a hubenej a druhý je menší a chlupatej. Oba dva sajou krev. ( taky je ještě taková malá muška při senech, taky kouše jak mr....). Vím, že krev saje jen samička, sameček pije nektar z květů. Ten hubenej je z rodu Culex, to jsem se dnes na internetu dozvěděl, ale ten chlupatej? Není tady nějaký odborník?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

:D hehe, vetsi a hubenej? a pije krev? ...joooo, tak toho mam domaaa! :) ale pije krev jen obcas :D:D:D.... je z rodu Juneau 406 :aut:aut:aut

A mensi chlupatej??? - to by mohl byt z rodu Netopyrus Padres - muj tata :D :D :D

....hmmm, toho si nevsimejte, uz kecam hlady....:roker:roker:roker

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Kurt

A kde je problém? Na území České republiky žije řádově několik desítek (!) druhů komárů. ;)

no a kde bych to na internetu našel Ten chlupatej je dost šerednej.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: zbrojnoš

no a kde bych to na internetu našel Ten chlupatej je dost šerednej.

Co kde bys našel? To chceš najít všech cca 40 druhů žijících u nás a podle obrázku určit, který to byl?

No tak to začni na http://www.google.com - hodně štěstí!

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tadz máš komára písklavého a můžeš si ho dokonce poslechnout:D

http://www.rozhlas.cz/hlas/dvoukridli/_zprava/80415

A taky když už tady máme ty komáry je dobrý ho nechat sednout a nabodnout. Pak stačí, druhou rukou napnout kolem něj kůži a ejhle jak nemůže ten sosáček vytáhnout, jak kroutí nožičkama....

Není to ještě týrání zvířat, že ne?:aut

[upravil dne 23/7/06 Sagic]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Sagic

A taky když už tady máme ty komáry je dobrý ho nechat sednout a nabodnout. Pak stačí, druhou rukou napnout kolem něj kůži a ejhle jak nemůže ten sosáček vytáhnout, jak kroutí nožičkama....

Nechodil jsi náhodou ke mě do oddílu? To jsem učil děti, aby si ho mohli prohlédnout... :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Peta

Nechodil jsi náhodou ke mě do oddílu? To jsem učil děti, aby si ho mohli prohlédnout... :D

No, to nevím, ale učili mě to přesně jak říkáš. Jenže to jsem byl ještě špunt a oddíl se jmenoval Pěšáci. Jinak myslím, že tvoje manželka pochází ze stejnýho baráku jako já :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No, to nevím, ale učili mě to přesně jak říkáš. Jenže to jsem byl ještě špunt a oddíl se jmenoval Pěšáci. Jinak myslím, že tvoje manželka pochází ze stejnýho baráku jako já :D

Tak Pěšáky jsem neměl, ale zato jsem jejich vedoucího měl jako instruktora :D

PS: manželku nemám :D :D

PS2: Tvůj táta byl (asi) můj třídní učitel

2 Medvěd: Svět je fakt malý :D :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Netopýrka

:D hehe, vetsi a hubenej? a pije krev? ...joooo, tak toho mam domaaa! :) ale pije krev jen obcas :D:D:D.... je z rodu Juneau 406 :aut:aut:aut

A mensi chlupatej??? - to by mohl byt z rodu Netopyrus Padres - muj tata :D :D :D

NET: ty a hladovááááá?????????????? :D:D:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bohužel ti nepomůžu, ale s tím komárem se mi asocioval taky takovej obtížnej hmyz. Byl to v týdnu na dovolené v Třeboni měšťák, který navěsil na nemístní auta boty a kasíroval podle xichtu. Argument je prozaický, před Třeboní krásná cedule zakazující stání na nevyhrazených parkovištích. Takže tam obdaroval mladou francouzskou rodinu s půlročním dítětem a mně s 205 nafutrovanou na dovolenou a kolama na střeše. No, nikomu jsme nepřekážely, nikoho neblokovaly. Korunu tomu ještě dal jeho známej, co zastavil v protisměru na přechodu pro chodce nechal stát auto a měšťákem na půl huby se domlouvaly že to půjdou probrat k němu v ulici. Buť mu někdo s autem překážel, nebo mu to dělalo dobře.

Taky bzučel, byl chlupatej a člověk by ho nejraději plácnul, jako toho komára.

Jen lomím rukama, kdy se naše zablešená země trochu poučí a bude se myslet v širších souvislostech a ještě k tomu hlavou a jediný hledisko nebude kvota pro naplnění městské pokladny

Stačilo posunout ceduli s placeným stáním na začátek ulice a ne do půlky. Do avtamatu mu tam dám 20kč a je to v pohodě. Jenomže takhle město asi vydělá daleko víc.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Netopýrka

Sis už taky dlouho necucla, viď ??? :D

Kterou máš nejraději? A, B, AB, 0 ???

A co + nebo - ? Která je lepší...? :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku