Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

renovace zadní nápravy Peu 205


Pavlištík

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

A jen tak mimochodem, neptal ses na totéž už loni? Že tam máš i odpověď....

Jo, ptal, ale nějak jsem to nestihl udělat. Ale když jsem si zjišťoval podrobnosti letos, tak jsou tak rozdílné ceny a způsob provedení, že jsem opravdu na rozpacích kde to nechat udělat. Jsou to rozdíly v řádu několika tisíců. A jeden každý chválí jen ten svůj způsob.

Ten Vašenda mě odkázal do blízkosti mého bydliště.

Zkoušel jsem Mělník, je to tam za 8 tisíc. Benešov nad Ploučnicí až 15 tisíc. Proto se ptám znovu. Snad to nevadí a nikoho tím neobtěžuji. Kdo odpoví tak mě pomůže.

Takže dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Těch 8 tis je reálných, za kvalitní repasi, nejblíž máš fakt asi ten Mělník, nebo Vašendu v Praze, to už taková vzdálenost není. Moc víc rad asi nečekej, ono těch míst, kde ty repase dělaj, zas až tolik není (resp., kde to dělaj pořádně).

Taky se pro to rozhoduji. Asi ten Mělník. V Praza se moc nevyznám. Ta cena se mě zdá taktéž přiměřená. Nezdají se mě ceny třeba za 4,5 tisíc.

Tak vidíš dobrá rada nad zlato.

Přeji dobrou noc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna z tvého směru je ten příjezd k Vašendovi dost jednoduchej, je to tím směrem, ale to je fuk. Ony hodně levné \"repase\" za 4,5 nebo i míň pak spočívají ve vycpání bronzovými \"futry\" místo ložisek - taky to nějak funguje, ale nic moc řešení a životnost není taková. Taky záleží na tom, jak vypadá to celé auto a kolik s ním ještě hodláš najezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Zrovna z tvého směru je ten příjezd k Vašendovi dost jednoduchej, je to tím směrem, ale to je fuk. Ony hodně levné \"repase\" za 4,5 nebo i míň pak spočívají ve vycpání bronzovými \"futry\" místo ložisek - taky to nějak funguje, ale nic moc řešení a životnost není taková. Taky záleží na tom, jak vypadá to celé auto a kolik s ním ještě hodláš najezdit.

Právě, že auto je v perfektním stavu. Kastle úplně bez rzi. Motor šlape jak hodinky. Olej vůbec nedolívám. Kabina jako nová. Jen te zadek klesá. Takže ještě jednou díky. Zkusím na mapě i toho Vašendu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Tak to jo. No, ale počítej, že se s tím rovnou svezou např. brzdové trubky, které vzadu bývají zrezlé, hlavně okolo nádrže, a příp. další drobnosti, když už se to rozebere... tak si stejně nech nějakou rezervu.

S tím samozřejmě počítám. Nějaké drobnosti bych si ještě nechal udělat. Například mě stále zlobí osvětlení palubky. To, kvůli němu jsem se tady dohadoval vloni. V servisu mě to předali v pořádku a již opět mě nesvítí levá strana. Takže snad to nějaký odborník na P opraví lépe. Já si do toho opravdu netroufám. Každý nad tím kroutí hlavou. Prý nějaká záhada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Blbej kontakt, je tam taková fólie s vodivejma cestama. Se stav, naučím tě ten kryt sundavat ;)

Taky si myslím, že opravdu jen blbý kontakt. Ale já jsem vloni opravdu ten kryt zkoušel sundat a pomalu mě odvezli na psychinu. Tak jsem to raději nechal opravit a takhle to dopadlo. Tak až pojedu k Vašendovi tak se stavím:P. Zatím moc dík. Jdu se věnovat jiným tématům na netu. A jsem rozhodnut na ten Mělník, nebo najít někoho kdo zná Prahu a k Vašendovi mě dovede. Přeji ti dobrou noc a jěště jednou díky.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Kamenickýho Šenova je to k Vašendům fakt trivka - pokud pojedeš po D8, jeď až téměř na její konec, až před sebou uvidíš Vltavu a odbočku na Tróju. Tam sjeď a odboč doleva - proti proudu Vltavy. Až se na ulici připojí další jízdní pruh zprava, drž se stále v levém pruhu a začni stoupat do kopce. V místě, kde budou dva odbočovací pruhy odboč vlevo a začni klesat z kppce dolů. Podjeď železnioční viadukt, následnou křižovatku přejeď rovně - po cca 100 metrech je pumpa SHELL, za ní odboč vpravo a jsi tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...