Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejede to


jiri.wolf

Recommended Posts

Přidám se ;)

A co svíčky a kabely ??? Možná odešla indukčka :-)

Pokud to je černý dým, tak olej ..... možná to někde profukuje ....

Anebo máš výfuk hezky zanesený :D ve výfuku se usazují saze ....

Před Pažoutem jsem měl XM v TDčku a občas jsem mu musel do kopce přihulit, to jsem za sebou nic neviděl :super a na čas to pomohlo ..... od černého :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jiri.wolf

Tak jsem se dneska vracel z Praheee a nějak jsem na dálnici koukal, že to netáhne a děsně to hulí. Myslíte, že by to mohlo být váhou vzduchu nebo lambda sondou? :myslim

To máš z toho, jak mu dáváš kakao :(

V Prahéé to byl samej sprint a semaforech, souložení na kufru.... údržba žádná a teď se ti to vrací.

Třeba ti jenom přeskočil rozvoďák, jak sme to roztahovali přes spátečku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem jako přehnal? Když se ptáš na váhu vzduchu či lambdu a v podpisu máš auto s čistě mechanickým TD, které ani jedno z toho nevidělo ani z dálky, natož aby snad něco z toho mělo uvnitř, tak se celkem zákonitě domnívám, že si děláš srandu. Jak se toho pak chytli ostatní je věc jiná, ale ani se jim nedivím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

No když jsme jeli za váma s Honzou z Černýho mostu do Počernic tak Ti to pěkně hulilo a smradu jak ze zatažený ručky nebo z pečící se spojky. :myslim

Jenže to bylo řidičem :D

Podle mě namá Wolf mixovat tu naftu s benzinem v tak děsnym poměru. Jenže zas je pravda, že mu to jezdí hodně přes 200, což jinak nehrozí :myslim v Brně jsou koumáci. To s tím kakaem mě taky nenapadlo, přitom je to super věc.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Co jsem jako přehnal? Když se ptáš na váhu vzduchu či lambdu a v podpisu máš auto s čistě mechanickým TD, které ani jedno z toho nevidělo ani z dálky, natož aby snad něco z toho mělo uvnitř, tak se celkem zákonitě domnívám, že si děláš srandu. Jak se toho pak chytli ostatní je věc jiná, ale ani se jim nedivím...

Ale no tak oddie :( nemusí tomu přece každej rozumět jako ty. :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ted me vlastne napada.....ze Oddie ma vlastne pravdu....pokud mas skutecne motor XUD9TE/L typ D8A s vykonem 67,5kW pri 4000 otackach, tak tam ona zarizeni, o kterych se domnivas, ze by mohla zpusobovat dany problem, nemas a ani mit nemuzes!!!!!(rozumej sam sis je tam nedodelaval!!!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

... ted me vlastne napada.....ze Oddie ma vlastne pravdu....pokud mas skutecne motor XUD9TE/L typ D8A s vykonem 67,5kW pri 4000 otackach, tak tam ona zarizeni, o kterych se domnivas, ze by mohla zpusobovat dany problem, nemas a ani mit nemuzes!!!!!(rozumej sam sis je tam nedodelaval!!!)

tady spal nekdo v knihovne :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...