Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volnoběch


sochy

Recommended Posts

No pokud jsi tam dal zase tu samou, tak je to divný:myslim:myslim.

Ale pokud jsi tam dal jinou baterku (která třeba chvíli ležela a je horší), tak to by mohla bejt příčina.

Já když nastartuju a mám např 1200 ot. a zapnu dálkovky a ventilátor, tak mi otáčky klesnou tak o 350, což je normální.......(zatížím baterku a to ovlivní řídící jednotku,a proto otáčky poklesnou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je teda divný. Pokud by nebyl dost utaženej +pól, tak by to třeba při větším odběru (např. startu) zhaslo (jako když odpojíš baterku) a po vrácení klíčku zase vše Ok.

Třeba jsi při tom vyndavání baterky hejbnul s nějakýma kabelama (třeba zapalovacíma) nebo něco podobnýho.

Nebo je tvýmu autí taky v těchhle hycech teplo, tak se šetří:D:D:D

Ale pokud ti to dobře startuje a na volnoběh nechcípá, tak bych to moc nehrotil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u dieslu je takovej hustej šroub s kontramatkou, s kterym jenom posuneš minimální pozici táhla plynu o trochu víc, jako bys měl přimáčknutej pedál. U benzínu se vstřikováním (???) to nastavíš přes kabel :)

Taky mi běžel motor na nižší volnoběh, když jsem měl špatnou baterku. Nebo spíš vybitou. Alternátor musel utáhnout veškerou elektro zátěž (větrák a světla ;) ) a motor pak běžel na nižší otáčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...