Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo bude dalsi?


Guest DD

Recommended Posts

Původně zaslal: Pinďa

Spíše aby to nebylo takhle: \"Jako debil jsem jezdil do 1.7.2006\" . :myslim:D:myslim

[upravil dne 22/7/06 Pinďa]

Nechceš půjčit koupací čepici a indulonu, aby to nedrhlo, až budeš na Binbasovi provozovat ten řitní alpinismus. ?

Vracet mi to nemusíš, rád podpořim lidi, co mají jasný cíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Pinďa

Spíše aby to nebylo takhle: \"Jako debil jsem jezdil do 1.7.2006\" . :myslim:D:myslim

[upravil dne 22/7/06 Pinďa]

Nechceš půjčit koupací čepici a indulonu, aby to nedrhlo, až budeš na Binbasovi provozovat ten řitní alpinismus. ?

Vracet mi to nemusíš, rád podpořim lidi, co mají jasný cíl.

Ale notak hoši:D:D:D:D

Dodržovat těch 50 ve vesnici...to podporuju, ale 90 mimo a 130 na dálnici ?? :myslim:myslim.......no za něco ty pokuty dávat musej.

To DD: mazec mazec a ještě jednou MAZEC:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

hehe tak to je vazne mooc dobry :super

Neon: ty toho mas malo za co te prudej?? :D

Mno, občas mají nějáké nesmyslné výtky stylu: 1)\"co ty folie?\" 2) \"áále pane řidič na čtyřistapětku opravdu patřejí tyhle kola?\" 3) \"nemýlím - li se, tak to kulytý pod kolama jsou podložky\" 4) \"máte snad děravý výfuk, že vám to tak bublá?\" 5) \"ten nárazník, to není od výroby, že?\" a jiné, ale jinak mě zase tak moc nepruděj, ale je fakt, že tenhle nápis by asi vše ostatní trumfnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Pinďa

Spíše aby to nebylo takhle: \"Jako debil jsem jezdil do 1.7.2006\" . :myslim:D:myslim

[upravil dne 22/7/06 Pinďa]

Nechceš půjčit koupací čepici a indulonu, aby to nedrhlo, až budeš na Binbasovi provozovat ten řitní alpinismus. ?

Vracet mi to nemusíš, rád podpořim lidi, co mají jasný cíl.

Ale notak hoši:D:D:D:D

Dodržovat těch 50 ve vesnici...to podporuju, ale 90 mimo a 130 na dálnici ?? :myslim:myslim.......no za něco ty pokuty dávat musej.

To DD: mazec mazec a ještě jednou MAZEC:super:super

V jaký vesnici ? No a hlavně jakejch 50, tady je na každym rohu 30... Včera mě málem trefilo, to byla taková speed...

Zvláštní, že jsou místa, kde se těch 50 odváží jet leda sebevrah a přitom se tam smí jet až 50. Tady to nechávají na úvaze řidiče, aby přizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Opavě jezdí podobná Impreza a hned mě napadlo, že to je nějaká pračka vzduchu :D Ve předu nácuc přes půl kapoty a vzadu výfuk .... to je roura jak z kamen do komínu :D I to křídlo je decentní ... o kousek větší, tak si to spletu s Awacsem :D

A k té rychlosti ..... včera jsem jel po Ostravě a tam jsou tak nahusto přechody, že horko těžko vytáhnu 40 a už brzdím :o Nemají náhodou v plánu snížit v obci na 30 ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

V Opavě jezdí podobná Impreza a hned mě napadlo, že to je nějaká pračka vzduchu :D Ve předu nácuc přes půl kapoty a vzadu výfuk .... to je roura jak z kamen do komínu :D I to křídlo je decentní ... o kousek větší, tak si to spletu s Awacsem :D

A k té rychlosti ..... včera jsem jel po Ostravě a tam jsou tak nahusto přechody, že horko těžko vytáhnu 40 a už brzdím :o Nemají náhodou v plánu snížit v obci na 30 ? :D

Ne, maj v plánu zakázat jezdit po městě autem.:grr

Já sem zvadavej, jestli mě zastaví hlídky, když jedu 50 do každýho vinglu, prostě proto, že se tam 50může a když kvílej gumy a auto se štorcuje, tak se usmívám a je mi moc dobře, protože to zakázaný NENI.

Je zakázaný jezdit s otevřenejma dveřma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Pinďa

Spíše aby to nebylo takhle: \"Jako debil jsem jezdil do 1.7.2006\" . :myslim:D:myslim

[upravil dne 22/7/06 Pinďa]

Nechceš půjčit koupací čepici a indulonu, aby to nedrhlo, až budeš na Binbasovi provozovat ten řitní alpinismus. ?

Vracet mi to nemusíš, rád podpořim lidi, co mají jasný cíl.

Já se za svůj názor nestydím (i když jsou i vyjímky).

Taky se mi to nelíbí ten nový zákon, ale musí se ta situace na cestách zklidnit.

Učím totiž 18 let v autoškole a tak to vidím (ještě nezaschlé razítko a od tatínka dostane nový auto a ...........).

Podívej se do zahraničí a porovnej (německo , amerika).

[upravil dne 23/7/06 Pinďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pinďa

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Pinďa

Spíše aby to nebylo takhle: \"Jako debil jsem jezdil do 1.7.2006\" . :myslim:D:myslim

[upravil dne 22/7/06 Pinďa]

Nechceš půjčit koupací čepici a indulonu, aby to nedrhlo, až budeš na Binbasovi provozovat ten řitní alpinismus. ?

Vracet mi to nemusíš, rád podpořim lidi, co mají jasný cíl.

Já se za svůj názor nestydím (i když jsou i vyjímky).

Taky se mi to nelíbí ten nový zákon, ale musí se ta situace na cestách zklidnit.

Učím totiž 18 let v autoškole a tak to vidím (ještě nezaschlé razítko a od tatínka dostane nový auto a ...........).

Podívej se do zahraničí a porovnej (německo , amerika).

[upravil dne 23/7/06 Pinďa]

Tady ale zklidnit znamená zpomalit. Do německa se klidně podívám. Například německý model mi vyhovuje velice. Naposledy sem říkal, okopírovat a dohodount uznávání bodů s německem. škoda, že se nestydíš. Hájit tenhle bastl může jen magor , nebo fanatik a za tím si zase stojím já a nestydím se za to, no co něděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...