Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pes mého srdce - fenka Bodie


Garfield

Recommended Posts

Kdo chce vidět děsně krásnýho a srandovního psa, ať se mrkne do Galerie, sekce Club, Soukromé - Vašendův pes.

Je to Jack Russell teriér, s kým jsem v Šebetově mluvil, nikdo tuhle rasu neznal. Pes umí sedět na rameni jako papoušek a děsně mu to vyhovuje, aportuje pětilitrák destilky a když z toho má žízeň, sám si ji otevře... Taky umí sbírat po dílně na zemi matky a šroubky a rovnat je ke dveřím, to už se mi ale vyfotit nepodařilo :nevim

[upravil dne 20/7/06 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně znám jednoho, v dlouhonohém provedení, takže Parsons - je to prostě ďábel. Neposedí, všude všechno roztahává, za jízdy v autě lítá kabinou dokola (panička ho lehce nezvládá:D) jako blázen. Na prví pohled je to moc pěkný pejsek, ale takhle hyperaktivní zvíře bych si asi nepořídila, do paneláku už vůbec ne. Sranda s ním ale je, to zas jo:super:super:super

Je to teď ohromně populární plemeno u lidí kolem koní. Nevím proč, asi prostě móda, ale na každých závodech se sejde smečka třeba 8 psů. A to byste pak měli vidět ten mazec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Nerina

Osobně znám jednoho, v dlouhonohém provedení, takže Parsons - je to prostě ďábel. Neposedí, všude všechno roztahává, za jízdy v autě lítá kabinou dokola (panička ho lehce nezvládá:D) jako blázen. Na prví pohled je to moc pěkný pejsek, ale takhle hyperaktivní zvíře bych si asi nepořídila, do paneláku už vůbec ne. Sranda s ním ale je, to zas jo:super:super:super

Je to teď ohromně populární plemeno u lidí kolem koní. Nevím proč, asi prostě móda, ale na každých závodech se sejde smečka třeba 8 psů. A to byste pak měli vidět ten mazec.

Aha, no tak to ten můj vklidu sedí a pozoruje jízdu. Teda při nějakejch 130 už leze ke mě na klín, ale to se vypiluje. Plašan je to taky, ale je to mladej kus, z toho vyroste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Vertex

Viděl jsem fotky, je super, ale já viděl menšího, teda spíš nižšího

Jo, sníženej podvozek, jasný - když se dělá u aut, proč ne u psů ;)

Jo jo, byl zas na úkor toho tuněnej trošku do šířky, žádnej tlusťoch, ale prcek, byl perfektní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Kdo chce vidět děsně krásnýho a srandovního psa, ať se mrkne do Galerie, sekce Club, Soukromé - Vašendův pes.

Je to Jack Russell teriér, s kým jsem v Šebetově mluvil, nikdo tuhle rasu neznal. Pes umí sedět na rameni jako papoušek a děsně mu to vyhovuje, aportuje pětilitrák destilky a když z toho má žízeň, sám si ji otevře... Taky umí sbírat po dílně na zemi matky a šroubky a rovnat je ke dveřím, to už se mi ale vyfotit nepodařilo :nevim

[upravil dne 20/7/06 Garfield]

Jo to je správňáckej pes, ten se mi taky moc líbí. Ještě jí naučit měnit rozvoďák a svíčky, a Vašenda s Rebíkem můžou akorát sedět před dílnou a pít kafe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Vertex

Viděl jsem fotky, je super, ale já viděl menšího, teda spíš nižšího

Jo, sníženej podvozek, jasný - když se dělá u aut, proč ne u psů ;)

Jo jo, byl zas na úkor toho tuněnej trošku do šířky, žádnej tlusťoch, ale prcek, byl perfektní

Má to tu výhodu, že když takhle upravenej pes aportuje za tuhého mrazu, nezlomí se ti v zatáčce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Russlové byli vyšlechtění pro lov, a jejich povahové vlastnosti, aktivita, nebojácnost atd. dostaly přednost před absolutním standardem co se vzhledu týče. Povolené míry v rámci plemene jsou velmi rozvolněné, narodíl třeba od pudlů, kokrů atd. Takže .... co kus, to originál. Ale to je na nich boží, vidíte je 10 pohromadě a každej vypadá trochu jinak, prostě tuning párty jako řemen:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, tohle je ta Bodie, o které se celou dobu bavíme. Jasně že i tak šikovnej pes má své limity, ale možná kdyby dostal šanci, tak jednodušší práce jako vyměnit olej nebo seřídit světlomety by časem určitě zvládl :) Ale slyšel jsem od VV, že teď (ta Bodie) na venkově hlídá ovečky a je tam spokojená a ve svém živlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: boltn 406

moooc pěknej pejsek. nebyl nahédou ve filmu Maska:myslim

Prave som xel dodat, ze kto tvrdi, ze ho videl prvykrat na Sebetove alebo inde nedavno, tak pravdepodobne klame....snad kazdy druhy z nas ho mohol vidiet v Maske....jop....:papa:D...kamos ma tiez toto krasne stvorenie :) je to fajn pesulo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...