Přejít na obsah
ftibor

Schéma zapojení klímy Peugeot 406 1.8 v16 r.v.2002

Recommended Posts

Nehnevajte sa ale to sa mi nechce veriť, že nikdo nemá tú schému čo scháňam alebo sa mýlim? Do servisu sa mi nechce lebo mi vymenia aj to čo mám dobré a nechajú mi to aj zaplatiť a pritom nemôže byť velká chyba aspoň podla mňa ale bez schémy zapojenia klímy vela neviem zistiť lebo neviem odkial kam idú vodiče a vypadá to tak, že u rôznych typov vozidiel a odlišným rokom výroby vrámci peugeot zapojenia klímy len z časti zhodujú.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Fakt mam len to, co som ti poslal..., je pravda, ze sa lisia aj cislami vodicov u takmer rovnakych aut, no funkcne jednotky by mali zhruba sediet, pomeraj vsetky, hadam narazis na vadnu, prip. vymen panel kurenia , kde sa klima zapina, ci ten nie je vadny, bez schemy asi len takto, vylucovacou metodou.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Včera som zmeral aj termistor ( čidlo pri výparníku ) nameral som 5V na vodiči 8052 pri rozpojenom konektore (nepripojený termistor). Si myslím že je tam nejaký termistor. Som meral aj dve reostaty pri ventilátoru chladiča ( prišróbované krížovým šrôbom každý jeden, sú pod sebou a majú odpor cca. 2 ohm ). Ako môžem vybrať BSI? Ja som už chcel vybrať, sa to hýbe ale nevidím, že čo to drží. Inač tlak chladiva je lebo som to dal naplniť. Keď privediem 12V na kompressor priamo tak klíma fúka studený vzduch a pri komressore výstupná hadica je teplá takže tam musí byť chladivo. Bez schémy to je ťažké najsť závadu. Ináč ventilátor chladiča sa nezapne, keď zapnem klímu.

[upravil dne 28/7/06 ftibor]

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

já mel přesně ten samý problém nespínala el.magnetická spojka v peugeot servisu mi rekli že je vadná BSI oprava za 17. tis. Nakonec jsem sehnal borce který vyměnil nebo opravil to mi nerekl ta relátka v BSI a klima funguje o sto šest

chtěl za to 1500,-Kč

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×