Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdo mate 307 pozor!!!


R2D2

Recommended Posts

no pekny, to musel byt teda šlus jak Julius. Mi nerikej, ze si to jen tak samo ch\\ytne. Nepobihaj tam kolem kun(d)y?

Doufam, ze to mas pojisteny, jinak teda pech.

Kazdopadne litisost nad opecenym lvikem prevelika. Tohle potkat me, tak si to jdu prohnat hlavici.

[upravil dne 19/7/2006 voštík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz 307 tak bez ABS .

Dokonce jsem videl hored jednu v Auto Tichy.

Pry uz to pojistovny nechteji ani proplacet , ze je to vyrobni vada tak za to muze vyrobce ....

Proste strasne , dokonce jsem slysel o jedne z roku 2004. A to nehori jen normalni ,ale i kombi a vsechny motorove verze , v cizine se to jiz resilo vymenou cele kabelaze ,ale pry zavada je primo v ABS ktere se sekne a jede porad az zacnou horet draty .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam se k uprimne soustrasti...

a jen tak btw. Otcuv sef prijel taky do prace z 307 zaparkoval aa nez se vratil z kanclu tak uz ho volali ze ma uato ve velkych plamenech shorelo taky cely a diagnoza? zavada na elektroinstalaci.. Takze nejsi asi jediny s307 co shorela....

i tak uprimnou soustrast..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petano

Spis bych dodelal pomale pojistky na vykonovy okruh ABS

A nebo poladit nejaky bazmek ktery pri velkem ubytku napeti na ABS ho proste vypne.

Sice nebezpeci ze vypne pri brzdeni ale to neni jeste tak hrozny jako kdyz zacne horet

Ale aby ti pak nekdo nerekl ze pozar vznikl vinou tveho neautorizovaneho zasahu do el. instalace a odmitli ti to zaplatit:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý problém je asi v tom, :myslim že řídící jednotka ABS je před levým předním kolem ukrytá nad plastovým podběhem. Na druhé straně auta je řídící jednotka posilovače řízení. Tahle zařízení a el. istalace k nim jsou odolná proti vniknutí vody a soli, ale po nějakém lehčím \"ťukanci\", nebo špatné manipulaci dojde k porušení těsnosti a konektory začnou oxidovat. Tím se zvyšuje přechodový odpor, ..... . Dál to už snad nemusím rozepisovat. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem se ptal v servisech na peugeoty, tak me od toho odrazovali. Pod kapotou je udajne chaos, zadne usporadani a zadny manipulacni prostor, coz je pravda. Byl jsem tam z duvodu propalenych konektoru v zadnim svetlu (405) a rikali mi, ze tohle je vseobecne problem vsech peugeotu - nevyreseny problem prechodovych odporu a proto stale problemy s elektrikou. Jenze co jineho koupit kdyz to tak fajne jezdi, ze...a hori :D

Jinak kazde ohorele 307 je mi lito. Moc hezke auto to je a tak nevychytane :bojim

[upravil dne 19.7.06 Dave405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...