Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Osram COOL BLUE


Jezkovi.voci

Recommended Posts

Jak jistě někteří z Vás víte, na srazu v Shebetowě jsem si zakoupil od Minimaxy 2ks žárovek Osram COOL BLUE H7 12V 55W do potkávaček a 2 ks parkovaček taktéž Osram. Dneska jsem je vyzkoušel po setmění a musím říct, že to nebyl vůbec špatný kup. Vykazují sqělou a příjemnou svítivost bílého světla. Takže po informacích Minimaxy a konzultace s AKCZ ještě do dálkových přidám Osram SILVERSTAR. Tímto tedy díky zmíněným ogarům. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Jak jistě někteří z Vás víte, na srazu v Shebetowě jsem si zakoupil od Minimaxy 2ks žárovek Osram COOL BLUE H7 12V 55W do potkávaček a 2 ks parkovaček taktéž Osram. Dneska jsem je vyzkoušel po setmění a musím říct, že to nebyl vůbec špatný kup. Vykazují sqělou a příjemnou svítivost bílého světla. Takže po informacích Minimaxy a konzultace s AKCZ ještě do dálkových přidám Osram SILVERSTAR. Tímto tedy díky zmíněným ogarům. :papa

Není za co. Jen doufejme, že přežijí výrobcem deklarovanou životnost :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja je na potkavacich svetlech provozoval rok a pak praskly obe najednou ve stejny okamzik pri stani v kolone, pak jsem si koupil xenonem plnene Eufab Future Light Gold a jsou daleko lepsi nez cele Coolblue, jak do barvy svetla - coolblue nebyly vubec coolblue, byly jeste porad dost do zluta, tak do svitivosti, Eufaby z dalky na jedoucim aute vypadaj jako xenonove vybojky - jasne bile svetlo a silnice je take daleko lip osvetlena, vytahne to bile vodorovne znaceni i barvy znacek

Nerikam ze jsou coolblue uplne spatny, ale jsou i lepsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...