Přejít na obsah
Jezkovi.voci

Osram COOL BLUE

Recommended Posts

Jak jistě někteří z Vás víte, na srazu v Shebetowě jsem si zakoupil od Minimaxy 2ks žárovek Osram COOL BLUE H7 12V 55W do potkávaček a 2 ks parkovaček taktéž Osram. Dneska jsem je vyzkoušel po setmění a musím říct, že to nebyl vůbec špatný kup. Vykazují sqělou a příjemnou svítivost bílého světla. Takže po informacích Minimaxy a konzultace s AKCZ ještě do dálkových přidám Osram SILVERSTAR. Tímto tedy díky zmíněným ogarům. :papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Původně zaslal: Jezkovi.voci

Jak jistě někteří z Vás víte, na srazu v Shebetowě jsem si zakoupil od Minimaxy 2ks žárovek Osram COOL BLUE H7 12V 55W do potkávaček a 2 ks parkovaček taktéž Osram. Dneska jsem je vyzkoušel po setmění a musím říct, že to nebyl vůbec špatný kup. Vykazují sqělou a příjemnou svítivost bílého světla. Takže po informacích Minimaxy a konzultace s AKCZ ještě do dálkových přidám Osram SILVERSTAR. Tímto tedy díky zmíněným ogarům. :papa

Není za co. Jen doufejme, že přežijí výrobcem deklarovanou životnost :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ja je na potkavacich svetlech provozoval rok a pak praskly obe najednou ve stejny okamzik pri stani v kolone, pak jsem si koupil xenonem plnene Eufab Future Light Gold a jsou daleko lepsi nez cele Coolblue, jak do barvy svetla - coolblue nebyly vubec coolblue, byly jeste porad dost do zluta, tak do svitivosti, Eufaby z dalky na jedoucim aute vypadaj jako xenonove vybojky - jasne bile svetlo a silnice je take daleko lip osvetlena, vytahne to bile vodorovne znaceni i barvy znacek

Nerikam ze jsou coolblue uplne spatny, ale jsou i lepsi ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja mam Silverstar od srazu v Sebetove a zatim mohu jen doporucit rozdil byl hodne znatelny o parkovackach od Coolblue ani nemluvim :aut

PS: minimaxo zapomel jsem ti podekovat za instal, takze DIKY :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mal som silverstar a svietilo to bombovo! vyskusal som aj cool blue, ale iba pri porovnavani dvoch aut vedla seba bolo vidiet nejaky modry nadych, a slabsia svietivost ako silverstar.

Nakoniec som skoncil s ALLSEASON od osramu, garantuju dlhu zivotnost. (svietim non-stop)

Takze OSRAM -> spokojnost.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku