Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak vyndat predni svetlo P306 novy model?


Vvitty

Recommended Posts

drzi na trech sroubech...jeden je ze zhora kdyz se otevre kapota a ke zbyvajicim se musim dostat krz predni masku :) doporucoval bych ji sundat...a jeden je u blatniku , druhej bliz ke stredu :D asi je popis dost jednoduchy ale na ty vymene taky neni nic moc slozityho...pokud nemas srouby zarezly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty se sundaj spolecne s tou maskou...jsou prikurtovany takovym plastovym bazmekem k blatniku a zespod svetel...myslim ze je dobry tlacit na ty listicky z boku jako bys je chtel natlacit na stred aby to vyskocilo z ty diry blatniku...je to dost nachylny..chce to proste trpelivost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

ty se sundaj spolecne s tou maskou...jsou prikurtovany takovym plastovym bazmekem k blatniku a zespod svetel...myslim ze je dobry tlacit na ty listicky z boku jako bys je chtel natlacit na stred aby to vyskocilo z ty diry blatniku...je to dost nachylny..chce to proste trpelivost ;)

Mě ty lištičky vyjedou, když prásknu kapotou :D

každopádně stačí trochu zabrat v rohu a zatlačit přitom směrem dovnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to pude dost spatne...je to kvalitne prilepeny a rado to praska...zvlast pokud je ciry :( ovsem podarit se ti to muze ovsem nastava dalsi problem ze se ti to nemusi podarit znovu dobre prilepit a bude ti tam zatejkat :) coz je daleko neprijemnejsi nez spina (stejne si myslim ze to neni spina ale ta parabola je uz proste vysvicena a tak to ma takovej zlutej povlak a vypada to spinave) jestli je ale spina na tom \"skle\" tak zkus jenom vyndat zarovku a tou dirou to nejak vycistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

2 chechet: ted me napada zes tam chtel dat ty angel eyes ne?? tak mozna po tom cisteni budes mit duvod tu vymenu realizovat :D

angel eyes mozna, ale az casem.

mozna k tomu prispela absence zadni krytky, kterou jsi mne posilal, ale mne se svetlo zda spis spinavy. ale pokud bych se do nej musel \"vloupnout\" podle tveho popisu, tak na to dlabu. zatekani prip. odpadavani plexiskla mi za tu spinu nestoji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu cisteniu cirych svetiel som videl celkom peknu fintu s magnetom. maly magnet obalit do kusu jemnej hnadricky. pripevnit na spagat a vhodit do svetla cez otvor pre ziarovku. k svetlu zvonku prilozit silny magnet cez handricku a uz len dokladne vycistit.

obdoba cistenia akvarii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

pokud se nepletu, tak angel eyes nemaji regulaci vysky svetel, takze do provozu dost na .... censored ...

tak blizko jsem zatim k zadnym nebyl. modelu je hodne, mozna nektere maji. zatim jsou angel eyes u mne pouze v rovine uvah, o nastavovani vysky rozhodne nehodlam prijit.

Původně zaslal: pgrno

K tomu cisteniu cirych svetiel som videl celkom peknu fintu s magnetom. maly magnet obalit do kusu jemnej hnadricky. pripevnit na spagat a vhodit do svetla cez otvor pre ziarovku. k svetlu zvonku prilozit silny magnet cez handricku a uz len dokladne vycistit.

obdoba cistenia akvarii.

opravdu dobry napad. uz jen mit odpovidajici magnety :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: Vvitty

pokud se nepletu, tak angel eyes nemaji regulaci vysky svetel, takze do provozu dost na .... censored ...

tak blizko jsem zatim k zadnym nebyl. modelu je hodne, mozna nektere maji. zatim jsou angel eyes u mne pouze v rovine uvah, o nastavovani vysky rozhodne nehodlam prijit.

no to se ani nedivim, jednak se s tim blbe jezdi (nemam rad kdyz na me ostatni blikaji) a navic na technicke to maji kontrolovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...