Přejít na obsah
EasyRider

Mrzká policie v akci

Recommended Posts

Anebo že by ne? Že by na vyhrazeném místě k parkování bylo podle nových zákonů zakázáno stání VŠECH vozidel (včetně těch, pro něž je ono místo vyhrazeno)?

Kdesi jsem totiž četl, že podle oněch zákonů je na autobusových zastávkách zakázáno zastavení VŠECH vozidel - tj. včetně autobusů:D:D:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Původně zaslal: LubošK

Anebo že by ne? Že by na vyhrazeném místě k parkování bylo podle nových zákonů zakázáno stání VŠECH vozidel (včetně těch, pro něž je ono místo vyhrazeno)?

Kdesi jsem totiž četl, že podle oněch zákonů je na autobusových zastávkách zakázáno zastavení VŠECH vozidel - tj. včetně autobusů:D:D:D

Ja jsem zapomnel, ze zijem v Kocourkove:D:D

Teda nic proti koucourum a kockam tady na foru:papa:papa

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest MilaS
Původně zaslal: lampa

nojo, sel zepredu, takze ta znacka byla \"k nemu zady\", ach jo...

Co chcete, MP nemusí mít maduritu :D:D:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale no tak, nedělejte z nich zase takový woly :grr

Dyť je evidentní, že ten poslední obrázek má změněnou tu značku. Když si to zvětšíte, tak je to vidět, že si hrál někdo ve fotoshopu ... Prosvítá tam písmeno Y ...:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

2 pechy: hmm, je to mozne, vypada pouze ze prvni 3 pismena jsou (5a3) jsou zmenena, ale Y ve znacce (hlavne prazske) muze byt az na 3.mise (pokud to byla stara znacka), tj neco jako ACY, ale pokud je to Y, tak se mi to zda ze je to moc vlevo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevim, jak to chodí, ale je možný, že na značce skutečně jiný údaj byl, ale fyzicky... Paxi majitel koupil jinou káru a ten fragment je po nedokonalý předělávce... Jen polemizuju...Pokud bych to předělával v PSP, tak takovouhle prasánrnu nedam z ruky...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pri jeste blizsim zkoumani to vypada, ze je prelepena cela znacka (prouzek pod RZ ma trochu jinou modrou nez zbytek), takze invalida nejspis pred nedavnem zmenil priblizovadlo, ci znacku:myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak teď se můžem tak maximálně dohadovat. Leda, že by někdo dojel na danné místo a hodil foto se skutečnou značkou:) Ale já to nebudu, páááč až zase tak moc pravdu znát nemusím :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: MJSytic

Tak teď se můžem tak maximálně dohadovat. Leda, že by někdo dojel na danné místo a hodil foto se skutečnou značkou:) Ale já to nebudu, páááč až zase tak moc pravdu znát nemusím :D

Jojo tak až někdo nebudete mít co dělat .... :D Ale když se podíváte do databáze pojišťoven, tak podle RZ to vyplivne automobil Škoda takže si myslím, že fotomontáž to nebude, to už by byla slušná náhoda, že by se dotyčný trefil do značky auta.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Guest DD

Nebude to fotomontaz, protoze tyhle fotky uz pretiskl Blesk a MP k tomu dala vyjadreni, ze se prislusnik sel omluvit majiteli vozu domu. Leda by Blesk jako obvykle mlzil a prehanel ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Hics

Nevim, jak to chodí, ale je možný, že na značce skutečně jiný údaj byl, ale fyzicky... Paxi majitel koupil jinou káru a ten fragment je po nedokonalý předělávce... Jen polemizuju...Pokud bych to předělával v PSP, tak takovouhle prasánrnu nedam z ruky...

Toto je možné, protože oni ty značky po změně SPZ nedělají nové ale dají tam jen novou SPZ. Takže je to ta nedokonalá předělávka...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku