Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vule v rizeni


Lukina

Recommended Posts

ja bych prvne zacal vymenou kulovych cepu, pak bych pridal spojovaci tycky stabilizatoru a mozna jeste silentbloky ulozeni prednich ramen, pote bych nechal udelat geometrii a myslim ze pak uz novy rizeni shanet nemusis, to by byla sakra draha sranda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

To bude už špatné řízení (vůle v hřebenu)... Měl jsem to taky na mazdě. Poklepávalo to na kostkách a hrozně to plavalo při vyšších rychlostech když foukal boční vítr. Všechny ostatní komponenty na řízení jsem měl v pořádku. Celá tahle sranda vyjde tak na 15 000,- což je ranec... Přeji hodně štěstí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ja mam takovej pocit že mám ten samej problém, na hrbolech auto strašně klepe,a je cejtit vůle v řízení (čepy, ale vypadají v poho)...no tak to bude asi ranec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky dělá a to jsem vyměníl všechny čepy řízení i na nápravě, nemyslím si že to bude vůle na hřebenu ale spíš v kloubku řízení?? Můj otec to měl na 405 a musel ho vyměnit... Kdyby to byla vůle na hřebenu nebyla by vůle v krajních polohách menší než když jsou kola rovně? Nevím kde by se vzala po sto tisících vůle v hřebenu.

[upravil dne 28.8.06 jp]

[upravil dne 28.8.06 jp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...