Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kino - tento pátek : \"AUTA\"


Netopýrka

Recommended Posts

Já, jak jsem psal, tak do kina určitě nepůjdu, protože jsem v práci do 20:00, ale kdybyste šli někam potom, tak bych se za vámi na kole rád stavil na pokec ...:papa Někde poblíž čerňáku bych to zvládal...myslim, že by to stálo za to, když už se z Brna chystá taková squadra si jít někam na chvilku sednout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Já, jak jsem psal, tak do kina určitě nepůjdu, protože jsem v práci do 20:00, ale kdybyste šli někam potom, tak bych se za vámi na kole rád stavil na pokec ...:papa Někde poblíž čerňáku bych to zvládal...myslim, že by to stálo za to, když už se z Brna chystá taková squadra si jít někam na chvilku sednout...

hele nehraj si na sportovce, stejně to máš fuk jestli na kole, nebo autem - chlastat nemůžeš ani v jednom případě !!!!! :aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěja jsem se jen zeptat, jestli se k nám ještě někdo nechcete přidat?:)

Pokud vše vyjde měli bysme v pátek přijet v počtu 6-ti kusů, takže pokud by ještě někdo chtěl;) ...bránit se nebudeme...jen je potřeba to do zítra nahlásit aby Netopýrka věděla, kolik ks vlastně rezervovat, popř.objednat:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ja se zavazne hlasim + Devilstorm jede se mnou taky + mozna jeste jeden clovek (jak se dozvim upresnim -nejpozdeji zitra dopoledne pokud to neni problem).

Jinak jestli to hraje pri rezervaci roli tak vsechno studentsky (nekde clovek ty vyhody uplatnit musi :-D )...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Jinak prave u V. Cinemas na Cernem Moste jsou i motokary, nekdy by slo spojit kino plus hodinku a pul na motokarach ;) to je takovy napad...

P.S. Pokud chcete, muzete se samozrejme sejit i drive, ale ja to tento tyden z pracovnich duvodu drive nez po pul seste nestiham....

[upravil dne 18/7/06 Netopýrka]

Se mnou počítej na to kino určitě, na motokáry bych klidně zašel, když nás půjde několik. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

ZATÍM PŘIHLÁŠENI - CHECKNĚTE TO ;)

Netopka

Juneau

aka

chinchila a Marda

Bohouš 2 x

Garfield a Odie

Jirka Wolf

Marcel

Medvěd a Helča

žabi 2 x

Devilstorm

Béďa - zatím ?

Leni potvrzuji svou ucast.... Marda ten prijede a jedine co ho omlouva je jeho vlastni smrt...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak lidicky obevuju se tady jenom na skok protoze zase me zacin tlacit cas... Jelikoz se zrusilo TPCA exkurze a naskytlo se par problemu nevim na 100% jestli budu moct v patek jet proto se predem omlouvam kdybych nejel a pokud bych jet mohl urcite se ozvu nejpozdeji k veceru kolem 5 hodiny jinak bohuzel budu tady na morave.... moc me to mrzi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...