Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nokia a originalni handsfree


ondra

Recommended Posts

zdar, mam dotaz na nekoho zkuseneho... jak je to ze zamenou drzaku na nokie pri pouziani stejne ridici jednotky???

jde mi o to, ze mam doma v supliku origos HF na Nokii 3510i. A asi dostanu z firmy N70... tak dumam, jestli by sla vyuzit ta HF, ze bych vymenil pouze drzak a konektor...

nemate nekdo zkusenosti? teoreticky by to jit mohlo, ale shanim nekoho, kdo to skutecne zkusil...

dikec.

[upravil dne 17.7.06 ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ondra

zdar, mam dotaz na nekoho zkuseneho... jak je to ze zamenou drzaku na nokie pri pouziani stejne ridici jednotky???

jde mi o to, ze mam doma v supliku origos HF na Nokii 3510i. A asi dostanu z firmy N70... tak dumam, jestli by sla vyuzit ta HF, ze bych vymenil pouze drzak a konektor...

nemate nekdo zkusenosti? teoreticky by to jit mohlo, ale shanim nekoho, kdo to skutecne zkusil...

dikec.

[upravil dne 17.7.06 ondra]

S Nokii zkusenosti nemam a ani nechci mit :D Ale u Sony Ericsson pouzivam jeden \"univerzalni\" drzak a davam do nej ruzne telefony se stejnym konektorem, to znamena, ze i se stejnou sbernici. Pokud je na tom ta Nokie stejne (stejny konektor), tak by nemel byt problem.

A nebo tohle - neni to zas tak drahe a montaz je vic nez jednoducha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ho konecne montuji do auta. Ale zkousel jsem ho na stole a v pohode. Ale testoval jsem ho jen se Sony Ericssonem :D Sice chvili trva synchronizace (nacteni telefonniho seznamu z telefonu do HF, ale i pri probihajici synchronizaci hovory fungovaly. Jestli se mi to podari dnes namontovat, tak Ti jeste nepisu.

Jinak ceny Parrotu se na internetu dost lisi, odkaz, ktery jsem napsal je odzkouseny a asi nejlevnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to teda namontoval :D Nejvic prace dala demontaz stare HF, samotna montaz byla za necelou hodinku hotova. Je to jednoduche, pokud mas autoradio s ISO konektory :D Ty vytahnes z radia, zapojis do HF, konektory z HF strcis do radia a mas pripojeno. Pak uz \"jenom\" nekam dat mikrofon (ja ho mam u osvetleni interieru a drat protazeny pravym prednim sloupkem) a display. K display dodavaji pacicky, ktere se zasunou do vetraci mrizky a je namontovano. Ja pouzil dodavany drzak, ktery jsem prisrouboval na palubni desku nad vydechy vlevo u dveri ridice. Vecer to snad vyfotim a dam sem.

Zcela dle predpokladu cele HF funguje na prvni zapojeni a bez problemu. Telefonovani jsem zkousel zatim jen ze stojiciho auta, protejsek si nestezoval. V aute jde zvuk do prednich reproduktoru od autoradia (ktere se od radia odpoji), slysitelnost je nadherna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...