Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fotky z 15. Srazu Peugeot-clubu - Šebetov 2006 (14. - 16. 7.)


John

Recommended Posts

Původně zaslal: Pechy

Koukám, koukám nikde jsem si tam nevšiml žádné vlajkové lodi?:myslim

Tam bylo hodně 405tek! :D:D:D:D

Ne, s 605tkou se tam objevil rex ... o nikom jinem nevim - rimmer ani fusion tam nebyli...

A co se týče vlajkové lodi, tak myslim, že vlajkovou lodí tohoto srazu by mohla být třeba 407?:myslim:D:papa

[upravil dne 17/7/2006 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na tom stejně, dal jsem je na FTP- i když Jirky Pošíka, zmenšený rozlišení. Origo není problém. Jinak během zítřka dodám i Ochoz a zimní klouzání v Kostelci nad Orlicí. Pak už jen záleží na Jiříkovi Pošíků, kdy bude mít čas a šoupne to na net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Prosím dávejte fotky na ftp peugeot clubu, budu je dávat do galerie.

server

ftp.lioned.com

login name: peugeot-club-www-02

heslo: dn63ej

[upravil dne 17/7/06 Jirkap]

Rozkaz, jen co to protřídím tak ti je hned pošlu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Mám dotaz: když chci mít fotky stažený kompleto bez loga P-C - tzn., že je nebudu stahovat z galerie Peugeot clubu, tak kde je najdu? Na tom ftpčku? Ale na tom ftp.lioned.com nic nevidim... helfne mi někdo...:papa

jj na FTP (jsou tam ty ktere jsou ted v galerii). Ke stazeni doporucuju Total commander a nebo GethRight (pouzivam ja -navic jsem s nim stah v pohode najednou i fotky pomoci odkazu ze stranek jako ma napr. Petr 406 red).

[upravil dne 20/7/06 žabi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

NJN, ale na tom ftp.lioned.com se mi zobrazí jenom nějaká složka PUB a nic víc. Je to jenom na tomhle FTPčku, nebo i na jiným?

Byl jsem na to stejně, musel jsem svoje švihnout k Jirkovi Pošíkovi na jeho soukromý - jinak tam některý najdeš (moje, Garfield)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Neon

NJN, ale na tom ftp.lioned.com se mi zobrazí jenom nějaká složka PUB a nic víc. Je to jenom na tomhle FTPčku, nebo i na jiným?

Byl jsem na to stejně, musel jsem svoje švihnout k Jirkovi Pošíkovi na jeho soukromý - jinak tam některý najdeš (moje, Garfield)

To je to samý, jako to, na kterým byla ochoz - jak je ta adresa - pošlete mi ji někdo prosim...prosim...smutně koukám.

Děkuju :):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...