Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Katik u 206


bodmrazu

Recommended Posts

Normalne bych ho vyndal a misto nej bych si udelal mezi kus rovnou trubku ktery bych nasrouboval misto katiku a kdyz bych jel na emise tak bych ho tam vrznul jinak nazdaar bazar katalizatoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cabrio: nezlehcuj tema nebo se takhle nikam nedostanem....

Ona ta druha lamda tam urcite neni jen tak pro prdel....

Podle meho nazoru by tam mohla byt na to, ze kdyz z katu vychazeji spaliny moc bohate na (a ted nevim na co :() tak to proste udela necose smesi. POtom (ciste teoreticky) by mohla mit i vetsi prioritu, nez ta 1. sonda.... Takze babo rad :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest 206Hoňka
Originally posted by voštík

jak jsem rikal.. zkusil bych se optat nekde u BMW tunigaru . . to jsou dost velci silenci a tohle by mohli mit zmaknuty...

:(

Jo.. BMW.. to je velky auto.. taky bych takovy jednou chtel!

Normalne jsem od kamarada slysel, ze sou to prej uplny magori.. Prej jezdej po mestech vic jak 100km/h a pri tom jeste zvladaj natacet na kameru jak se ty ostatni auta mihaj kolem!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve meste se ale nesmi jezdit vic jak 50km/hod!!! To se nesmi!!! Jeste nekoho srazi nebo si znicej auto, hlupaci!!!

Jednou jsem jel po Jizni spojce 90, ale to bylo brzo rano a nikde nikdo /doufam, ze tam nemaj kameru/ a dost jsem se bal, je to tam sama zatacka a dira... ale ustal jsem to!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest 206Hoňka

Hele este jsem se chtel zeptat.. ty jsi nekde boural nebo jsi koupil bouracku a ted nemas na opravu?

To je skoda ze tam mas fotku bez narazniku a tak.. to muselo tvyho milacka bolet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze jsem se ptal na kat a ne kolik jezdite po meste .... Na jizni spojce se jezdi bezne 130 a ve meste se da jezdi i 110!!! Ale s timhle tematem jde vite kam.... Jenze BMW je trochu jiny auto myslim ze oni nemaj dve lamby ani ty nejnovejsi m3 a nebo to maj tak vymysleny ze to jde...:( Hmm sportovni kat to by bylo... ale ta cena:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze jsem se ptal na kat a ne kolik jezdite po meste .... Na jizni spojce se jezdi bezne 130 a ve meste se da jezdi i 110!!! Ale s timhle tematem jde vite kam.... Jenze BMW je trochu jiny auto myslim ze oni nemaj dve lamby ani ty nejnovejsi m3 a nebo to maj tak vymysleny ze to jde...:( Hmm sportovni kat to by bylo... ale ta cena:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vim, ze to jsou jiny auta, ale videl jsem v zime zesponu 525 touringa asi 2000 nebo 2001 rok.. a ten mel 2 lambady :) No a proc porad melu o tech BMW? No protoze to jsou fakt silenci a docela bohati a muzou si dovolit i nejaky ten pokus-omyl....

Jeste me napadla jedna vec a to , ze by se preprogramovala ECU tak, aby tu 2. nebrala v potaz, ale to uz je na delsi špekulování :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...