Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ako na CENTRALNE ZAMIKANIE


JoeMaverick

Recommended Posts

No a pokud nemas elektriku, tak na vrakaci koupis kabelovy svazky do dveri (od konektoru ve dverich). Nakoupis mechanismy na el. stahovani oken, motorky na central, tapecirunky, tlacitka, relatko (na el.okna pokud je u 306 potreba) a popr. to el.schema.

Namontovat to problem podle me nebude (nedavno jsem dodelaval el.okna na 406, sice s problemama, ale el.okna uz mam), spise to bude fin. trochu narocnejsi. Me jen ty okna na 406 staly asi 5000kc. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o rezat na central jsem jeste nikdy nemusel a ze jsem jich uz par namontoval, pokud si ho tam chces davat a mas univerzalni sadu, vrtnes dve dirky do dveri na servo a zameteno. draty protahnes do dveri, najdes misto na ridici jednotku.Pouzity serva nema ani moc cenu kupovat, alespon ja s tim nemam moc dobry zkusenosti.

Uplne nejjednodussi je dat dvoudraty do vsech dveri (klicem pak otevres jen dvere kde je zamek, tak jako ted), dve relatka na prepinani polarity a nejaky alarm s moznosti ovladani centralu a splachnes to z jedne vody nacisto. Nejvetsi piplacka je s tvarovanim tahel, ale taky se to da zvladnout :)

Treba na www.levnealarmy.cz to vse sezenes za vyslovene par korun. Dokonce ti poslou i instalacni schema na konkretni typ. maji li ho k dispozici. V nabidce maji i sady na el. stahovani oken. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam sadu univerzalneho centralu s 2x 5vodicovy motorcek a 2x 2vodicovy motorcek + RJ je to na instalaciu bez DO, mam ale este toto http://www.levnealarmy.cz/detail.php?id=15 a chcel by som to dat nejako dokopy aby som mal vystrelovaci klucik s DO.

Ja tie dvere musim poriadne popozerat aby som vedel kde vhodne umiestnit servomotor aby nezavadzal sklu a tiahlu klucky. 306ka ma vnutorny plech na dverach skoro bez otvorov cize sa tam fakt na figu nieco umiestnuje ked tam nevidis a ani tam poriadne nevopchas ruku.cez viked to tam hadam napracem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...