Přejít na obsah
PCborec

sviti kontrolka airbagu

Recommended Posts

mam peugeot 206 1.4 HDI rv.2005

auto šlo na spravku, měnil se blatnik a dveře.. žadny airbag při narazu nevystřelil, bylo to jenom ťuknuti.

nevím jeslti při laku nebo spravování odpojili pásy nebo něco jineho, sviti teď kontrolka airbag když nastartuju a po nastartovani to parkrat pipne..

na pc diagnostice mi řekli že v paměti neni žadna zavada, všechny airbagy jsou připojene a vše je vpořádku..

co mam teda dělat? peugeot servis? proč to asi ted svítí a jak se to dá odstranit?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

on neni v sedadle ale pod nim. posun sedacku co nejvic dopredu a zezadu bys tam mel mit na podlaze plastovy kryt. ten odsroubuj a tam se nachazi jednotka airbagu a v tom velkem konektoru byva ten problem-byva tam spatny kontakt. jo a pri praci s ohruhem airbagu se musi odpojit baterka a 10 minut pockat-pro jistotu at to nechca neodpalis

[upravil dne 17.7.2006 simas]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak sem sundal sedadlo a pod sedadlem žadny plast s žadnou jednotkou neni.. v sedadle nejsou airbagy takže k němu nevede ani žadny kabel. kabel vede jenom k patroně k pasu a ten konektor je ok..

řidici jednotka je před řadici pakou a ten široky konetor je taky ok, nic se s nim při spravovani nedělalo..

jedna se o peugeot 206, možna to ma 306 nebo 406 jinak.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám P206xs r.v.2000 (4airbagy) a zespodu sedla ridice jsou prichyceny kabliky a konketory. Parkrat se mi stalo,ze mi svitila kontrolka bocnich airbagu a pomohlo tomu odpojeni baterky a prokontrolovani tech konektoru pod sedlem (kontrolka zacala svitit po zurivem vysavani po sedadlem - takze sem nechtic drbnul do konektoru airbagu)

Staci takhle?

Jeste jedna varianta...tobe sviti kontrolka prednich airbagu a nemas bocni airbagy?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku