Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mame bronz


Miki

Recommended Posts

ti nasi se na to asi uplne vysrali uz v semifinale...... to, co ukazali s Kanadou bylo k placi a nedalo se na to divat..... Logicky snad po vyrovnani z 3:0 na 3:3 by melo nasledovat otoceni vysledku, ne? Ále misto toho se vybodli na obranu a uz jim tak CAN sazela jednoho fíka za 2. :( jsou to ti nasi ale patlalove........

No a zapas se SVK jsem projistotu ani nevidel......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky blahopřeji k bronzu :( i když to našim nešlo tak je u mne hokej sport číslo jedna jinak s tebou Miki moc nesouhlasim naši moderátoři vaše hokejisty hodně chvalili jinak jeto škoda naši měli prohrát už ve skupině aspon jednou aby věděli že se to může stát snad by hráli líp :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě vyhrál lepší, pořád mě to těší více než prohra s Kanadou a velice mě mrzí, že Kanada vyhrála titul. Každopádně dvě maličké země ve střední evropě dokáží hrát hokej lepe než ostatní, i když tentokrát to nevyšlo. Gratuluji k bronzu, my si to vynahradíme v Praze!!!!!:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že tady Slovensku ten bronz přejem. Na každý foru jim jen nadávaj a vyhrožujou jak jim to příště nandáme.

Miki: Fakt jste letos ukázali, že jste na to měli a ne jak ty naši \"mistři světa\"

Taky sem koukal na cenu lístků, vypadá to jako by sazka chtěla co nejrychleji ty prachy zpátky. Tohle zaplatí leda tak valutový cizinci a ne upachtění čehůňové. Celá moje vejplata by padla na dva zápsy:((((( a jestli naši předvedou to co letos, škoda peněz. Rdši na to budu koukat taky v televizi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...