Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chladič klimy - demontáž


Havlas

Recommended Posts

Havlas: ten isty problem mam ja, ale asi sa do toho nepustam, lebo neni volny cas. Kde mas deravy ten chladic? ja ho mam presne v strede, ked nan pozries od naraznika. Kolko stoji cca oprava ? Lebo NEW cca 9000.-sk.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy das dole masku 3 stuple a 4 skrutky M8 na hornej priecke ako je zamok kapoty.Malem by som zabudol ked sa trochu zohnes a pozries pod tu hornu priecku zbadas tam dve M6 ktore drzia saharu potom 2x 30 TX na hornych uchytoch vodneho chladica odklonis ho a lala klima chladic k mani :) Uz len staci povolit dve M6 matky na klima chladici.Snad si to este dobre pametam za cca 30 min. nemas co robit ...ked vies aspon trochu drzat naradi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miro,dirku v chladiči klimy mám taky ve středu chladiče.Ta dírka je malá a měla by jít zavařit.

Nabízeli mi nový chladič od 4000 Kč - až do 6000 Kč.Dá se sehnat použitý,odtlakovaný a dávají na něho i záruku a chtějí za něho 2500 Kč-3000 Kč.

Jinak díky za rady,v pondělí se do toho pustím,potom napíšu kolik stálo zavaření chladiče,cenu neznám,protože se pohybuje podle velikosti sváru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...