Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdove kotuce


Robo307

Recommended Posts

minuly tyzden som reklamoval vibrujuci volant pri brzdeni. (auto v zaruke, najazdene 12500 km)

Vymenili mi predne brzdove kotuce - vada materialu. Dosticky nechali stare. (aj ked piskaju pri brzdeni).

V honde som sa pytal a smiali sa, ze dosticky mali vymenit tiez, inac sa to moze zopakovat.

Ako to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jáá jsem jen čekal kdy se to u mne objeví mám najeto 30 tis km a objevilo se mne to až když jsem přehodil pneu i s diskama ze zadu do předu trochu se to třepalo kolem 130km/h ale v pohodě do 110km/h a při brždění to bylo hrůůza no tak jsem začal nejdříve že jsem dojel do pneuservisu a nechal vyvážit kola a jelikož mám elektrony tak jak to sundaval jsem viděl že nějaký čtvereček chybý/závažího/ no abych řekl pravdu tak to byla prácička/vyhrál si stím/cca 45min 4ks kol ale jen sem to tam namontoval tak jsem věděl že je to supr.Vše odeznělo jen po vyvážení.:super

Nicméně asi budu muset vyměnit zadní kotouče vypadaj jak kdybych měl 20let starý auto a najeto meloun ale pasujou tam z 309ky jen se trošičku upravý a je vystaráno./odzkoušeno na sousedovic peugeotu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mam presne ten isty problem - pri brzdeni - okolo 130 - 110 a potom okolo 65 - 50 zacne vibrovat volant - v Peugeote mi povedali ze to je deformaciou dosticiek a ze to prebrusia a bude to ok - vraj je to tym ze ked brzdis a nabehnes do kaluze tak ten rozdiel teplot ich zdeformuje... Neviem, skusam tomu verit, ale nejde mi do hlavy, preco to nerobila 206...

Robo - uz to nevibruje po vymene? ci to ma vyznam, aby som s tym isiel do Peugeotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

No, tak som to dal vcera opravit - ale museli kotuce vymenit, boli vraj prehrdzavene, a tak by to uz bolo pod normu - kua, vyse 20 litrov v prdeli... ale aspon to funguje ako na ktoromkolvek inom aute... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Robo307

minuly tyzden som reklamoval vibrujuci volant pri brzdeni. (auto v zaruke, najazdene 12500 km)

Vymenili mi predne brzdove kotuce - vada materialu. Dosticky nechali stare. (aj ked piskaju pri brzdeni).

V honde som sa pytal a smiali sa, ze dosticky mali vymenit tiez, inac sa to moze zopakovat.

Ako to je?

Pokud je vozidlo v záruce, tak by se měly správně vyměnit i brzdové destičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Resse

No, tak som to dal vcera opravit - ale museli kotuce vymenit, boli vraj prehrdzavene, a tak by to uz bolo pod normu - kua, vyse 20 litrov v prdeli... ale aspon to funguje ako na ktoromkolvek inom aute... :nevim

to vymena prednich kotoucu stala 20.000 ?? to je teda darda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ked so videl sumu pretocili sa mi panenky... ale neviem ci v tom nebolo aj nieco naviac- daval som to kontrolovat na zimu, doplnat posilovac a tak - ale material stal cca 10, ostatne bola robota

[upravil dne 15.11.06 Resse]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Resse

No, tak som to dal vcera opravit - ale museli kotuce vymenit, boli vraj prehrdzavene, a tak by to uz bolo pod normu - kua, vyse 20 litrov v prdeli... ale aspon to funguje ako na ktoromkolvek inom aute... :nevim

20000?????????????? tak to kamárát menil na bavorovy a vyšlo ho to 16 aj s doštičkami, a boli to brembo brzdy!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Minooo

Původně zaslal: Resse

No, tak som to dal vcera opravit - ale museli kotuce vymenit, boli vraj prehrdzavene, a tak by to uz bolo pod normu - kua, vyse 20 litrov v prdeli... ale aspon to funguje ako na ktoromkolvek inom aute... :nevim

20000?????????????? tak to kamárát menil na bavorovy a vyšlo ho to 16 aj s doštičkami, a boli to brembo brzdy!!!!!!!!

20k ::bojim za vyměnu kotoučů a destiček???:o:o:o, to jsou nějakýpozlacený, ne?Koukni na ceník třeba v autokelly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...