Přejít na obsah
js307

Nový člen 307 break

Recommended Posts

Zhoj všichni pažouti,

tak se hlásím i já jako hrdý nový majitel 307 break.

1.6 hdi, 80kw, rok výroby 2005, dovoz z francie, najeto cca 25000km, plná výbava včetně tempomatu, parkovacího asistentu, el. sklopných zrcátek a dalších vymožeností.

Mám ho cca 3 týdny a zatím jsem maximálně okouzlen, spotřeba ani po městě s klimatizací nepřekračuje 6,2l.

mějte se

Honza

P.S. Umyju a dodám foto.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

na těch 6.2 se to dotahuje jen vždycky ve městě, i po kratší jízdě mimo město je to vždycky pod 6. Ale i tak mi to přijde super.

A navíc toho prostoru proti původní 206 :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: js307

Zhoj všichni pažouti,

tak se hlásím i já jako hrdý nový majitel 307 break.

1.6 hdi, 80kw, rok výroby 2005, dovoz z francie, najeto cca 25000km, plná výbava včetně tempomatu, parkovacího asistentu, el. sklopných zrcátek a dalších vymožeností.

Mám ho cca 3 týdny a zatím jsem maximálně okouzlen, spotřeba ani po městě s klimatizací nepřekračuje 6,2l.

mějte se

Honza

P.S. Umyju a dodám foto.

Gratuluji! Hodne stastnych kilometru!

Jen se zeptam, existuje neco jako je mobile.de akorat francouzke?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

...někde mimo město, v klidu a podle předpisů!

Za těchto podmínek totiž jezdím se stejně motorizovaným 307SW běžně někde těsně pod 4 l/100 km (reálně - palubní počítač přitom obvykle ukazuje průměr 3,5 - 3,7l/100 km).

V kombinaci asi tak 50:50 s cestami po městě a po dálnicích (kde to nehonívám více než cca 135 km/h) tak mám po prvních 20 000 km (právě dnes jsem s tím byl na první servisní prohlídce:-) dlouhodobý průměr někde kolem 5 l/100 km...

No a s tou výbavou, co tam máš, to bude určitě paráda - na rozdíl od Tebe totiž nemám tempomat a parkovací asistent, což Ti tak mohu jen a jen závidět (i když to střešní okno a samostatné sedačky u 307SW taky nejsou k zahození:-).

Takže: Přeji hodně šťastných kilometrů bez nehod a ztráty bodíků!!!

[upravil dne 10.7.06 LubošK]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čakáme na to foto ;)

Ja mám po druhej servisnej prehliadke. Mám najazdené cca 42 000 km. Za nedeľu a pondelok som spravil 1100 km. 500 km po SK s priemerom 82 a spotrebou 4,4 l/100 km. Dnes som spravil 600 km po CZ so spotrebou 5,1 a priemerom 87 km/h. Bola to prevažne diaľnica. Kto tie vaše nové pravidlá vymyslel, tak to nemá v hlave v poriadku. :bojim. Pekne sa pokochaj na novom aute a veľa šťastných km.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku