Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 HDI 2.2L za jizdy cuka:(


bigpoint

Recommended Posts

Mam Peugeot 406 HDI 2,2L, kdyz jedu na dvojku (posledni dobou i na trojku) tak v rozmezi 1800-3tis ot. a moc nepridavam, tedy bud jedu ve stejnych otackach nebo pamalu zrychluji, tak auto tak nejak cuka, tedy je citit ze trochu zpomaluje a zrychluje. Cim to muze byt? Co s tim? Naftovy filtr byl menen pred 2mi mesici. Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigpoint

Mam Peugeot 406 HDI 2,2L, kdyz jedu na dvojku (posledni dobou i na trojku) tak v rozmezi 1800-3tis ot. a moc nepridavam, tedy bud jedu ve stejnych otackach nebo pamalu zrychluji, tak auto tak nejak cuka, tedy je citit ze trochu zpomaluje a zrychluje. Cim to muze byt? Co s tim? Naftovy filtr byl menen pred 2mi mesici. Diky za rady.

Podobné příznaky jsem s váhou vzduchu, když jsem mto nehonil, tak šlo, ale mastil jsem zrovna v Německu po dálnici takk to nehoň když jedeš domu. Po cca 20 Km se rzsvítila kontrolka mmotoru a a uto začlo jet na 50 % výkonu. Na diagnostice jednoznačně váha vzduch- cena za díl ca 3.600,-, po slevě pak 3.100,-. Výměna za pět minut na benzínce, a výkon ihned na 100 %, kontrolka zhasla a si po třetím nastartování. A vše je O.K.

Později pak řekli , žr to je zcela normální, aže se to mění i an Wv a škodovkách, páč to je dodává an všechny auta BOsch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prave me P406 nahlasil, ze je tam malo aditiva a rozsvitila se ikonka s filtrem pevnych castic. Muze to cukani byt tim? Ze je filtr zacpany? Je to jen na dvojku a 3jku, vic kdyz je motor studeny a kdyz je to trochu do kopce a nejak extra se nezrychluje. Dik. Pripadne nevite, kde by ten filtr umeli proplachnout a doplnit aditivum, davat za repas 12tis se me moc nechce.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...