Přejít na obsah
bigpoint

P406 HDI 2.2L za jizdy cuka:(

Recommended Posts

Mam Peugeot 406 HDI 2,2L, kdyz jedu na dvojku (posledni dobou i na trojku) tak v rozmezi 1800-3tis ot. a moc nepridavam, tedy bud jedu ve stejnych otackach nebo pamalu zrychluji, tak auto tak nejak cuka, tedy je citit ze trochu zpomaluje a zrychluje. Cim to muze byt? Co s tim? Naftovy filtr byl menen pred 2mi mesici. Diky za rady.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně to bude něco s přívodem paliva, respektive pedálu plynu, je to elektronika. Asi budeš muset jet na diagnostiku, kde by to měli objevit. Já měl škubání s tempomatem a spravili to po delším hledání v servisu.:myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: bigpoint

Mam Peugeot 406 HDI 2,2L, kdyz jedu na dvojku (posledni dobou i na trojku) tak v rozmezi 1800-3tis ot. a moc nepridavam, tedy bud jedu ve stejnych otackach nebo pamalu zrychluji, tak auto tak nejak cuka, tedy je citit ze trochu zpomaluje a zrychluje. Cim to muze byt? Co s tim? Naftovy filtr byl menen pred 2mi mesici. Diky za rady.

Podobné příznaky jsem s váhou vzduchu, když jsem mto nehonil, tak šlo, ale mastil jsem zrovna v Německu po dálnici takk to nehoň když jedeš domu. Po cca 20 Km se rzsvítila kontrolka mmotoru a a uto začlo jet na 50 % výkonu. Na diagnostice jednoznačně váha vzduch- cena za díl ca 3.600,-, po slevě pak 3.100,-. Výměna za pět minut na benzínce, a výkon ihned na 100 %, kontrolka zhasla a si po třetím nastartování. A vše je O.K.

Později pak řekli , žr to je zcela normální, aže se to mění i an Wv a škodovkách, páč to je dodává an všechny auta BOsch.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak prave me P406 nahlasil, ze je tam malo aditiva a rozsvitila se ikonka s filtrem pevnych castic. Muze to cukani byt tim? Ze je filtr zacpany? Je to jen na dvojku a 3jku, vic kdyz je motor studeny a kdyz je to trochu do kopce a nejak extra se nezrychluje. Dik. Pripadne nevite, kde by ten filtr umeli proplachnout a doplnit aditivum, davat za repas 12tis se me moc nechce.:(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku