Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jak jsem zachranovala ptacka


Netopýrka

Recommended Posts

Mno, je nedele vecer a zrejme timto stvorim svuj casove nejnarocnejsi prispevek:D

Jelikoz rada bruslim, vyrazila jsem letos prvne na svuj oblibeny kousek asfaltky v polabskych lesich. Pote, co me Honza pracne nacpal do brusli, jsem se postavila a za rozjezdu si nandavala chranice na dlane...

Jenze co se nestalo, Honza nasel pred nasim autem na silnici male ptacatko....klepalo se a ja se k nemu okamzite rozjela. Nasledovala zachranna akce - odhodila jsem chranice dlani, na obalku od stravenek jsem ptacatko nabrala, abych se jej nedotkla a neodradila jeho rodice svym pachem od pece o mlade....chtela jsem ho dat na kraj lesa....zvedla jsem ho ze zeme, rozjela se ke krajnici...Honza stihl jen rict \"Leni, pozor na tu travu, na ni to nepojede a spadnes.\"

Jeho slova jsem si vzala k srdci - a rozpleskla se jeste na asfaltu. Ani nevim, jak mi ty nohy podjely, celou dobu jsem koukala na to ptace....behem meho padu to prichciple nic zazracne ozivlo a ladne odletelo....:D

Me pristani bylo podstatne tvrdsi - a toto je vysledek:

ruka.jpg

Mam to narazene a trosku vazy zlobi - ale beru cokoli, hlavne ze to neni zlomene :D....holt, za blbost se plati. :(

Proc to ale pisu - ta ruka zatim docela dost boli, uvidim jak bude v patek....ale rada bych se zeptala, zda by se nekdo - pokud se to nezlepsi - eventuelne slitoval a vzal me na Sebetov? Nechci provokovat cajty s obvazem na ruce....:( Ja bych rada dorazila svym Pezotkem, ale kdyby to nebylo ono...:myslim...Na benzin prispeju, to je jasna vec. Potahnu stan a spacak, takze jen s kabelkou nepojedu :aut Jinak nekourim, neobtezuju, jsem cistotna a mila - CHCETE ME NEKDO DO AUTA?:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Mno, je nedele vecer a zrejme timto stvorim svuj casove nejnarocnejsi prispevek:D

Jelikoz rada bruslim, vyrazila jsem letos prvne na svuj oblibeny kousek asfaltky v polabskych lesich. Pote, co me Honza pracne nacpal do brusli, jsem se postavila a za rozjezdu si nandavala chranice na dlane...

Jenze co se nestalo, Honza nasel pred nasim autem na silnici male ptacatko....klepalo se a ja se k nemu okamzite rozjela. Nasledovala zachranna akce - odhodila jsem chranice dlani, na obalku od stravenek jsem ptacatko nabrala, abych se jej nedotkla a neodradila jeho rodice svym pachem od pece o mlade....chtela jsem ho dat na kraj lesa....zvedla jsem ho ze zeme, rozjela se ke krajnici...Honza stihl jen rict \"Leni, pozor na tu travu, na ni to nepojede a spadnes.\"

Jeho slova jsem si vzala k srdci - a rozpleskla se jeste na asfaltu. Ani nevim, jak mi ty nohy podjely, celou dobu jsem koukala na to ptace....behem meho padu to prichciple nic zazracne ozivlo a ladne odletelo....:D

Me pristani bylo podstatne tvrdsi - a toto je vysledek:

ruka.jpg

Mam to narazene a trosku vazy zlobi - ale beru cokoli, hlavne ze to neni zlomene :D....holt, za blbost se plati. :(

Proc to ale pisu - ta ruka zatim docela dost boli, uvidim jak bude v patek....ale rada bych se zeptala, zda by se nekdo - pokud se to nezlepsi - eventuelne slitoval a vzal me na Sebetov? Nechci provokovat cajty s obvazem na ruce....:( Ja bych rada dorazila svym Pezotkem, ale kdyby to nebylo ono...:myslim...Na benzin prispeju, to je jasna vec. Potahnu stan a spacak, takze jen s kabelkou nepojedu :aut Jinak nekourim, neobtezuju, jsem cistotna a mila - CHCETE ME NEKDO DO AUTA?:D:D:D

Že se vůbec ptáš, když máš zlomené křídlo je to naše povinnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsi to za netopýra když neumíš lítat:D:D:D

ta fotka vypadá docela drsně - takovej hrb, když jsem to vyděl myslel jsem že to je alespon otevřená zlomenina:bojim tak at se to rychle hojí :mrk

doufám že tě někdo z pražáků vezmě, budeš krásný příklad toho že ani zlámané ruce, nohy neodradí pořádného peugeotáka od návštěvy srazu :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

co jsi to za netopýra když neumíš lítat:D:D:D

ta fotka vypadá docela drsně - takovej hrb, když jsem to vyděl myslel jsem že to je alespon otevřená zlomenina:bojim tak at se to rychle hojí :mrk

doufám že tě někdo z pražáků vezmě, budeš krásný příklad toho že ani zlámané ruce, nohy neodradí pořádného peugeotáka od návštěvy srazu :super:super:super

Hele možná sis nestačil všimnout, ale je to Peugeoťačka.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Netopýrko, pokud by ses nechtěla krčit ve Vvittyho supersportovní S16, můžeš jet se mnou a Helčou v pohodlné 406ce - pokud máš zájem, zavolej mi na telefon a dohodneme podrobnosti.

Ne 306ce se nikdo nekrčí ty jeden Medvědě :grr maximálmě tak Johny na zadní sedače, když má delší vlasy. :D

S tím Supersportovní S16 si to ovšem trochu napravil.:myslim Každopádně Netopýrka má z čeho vybírat. Může si vybrat několik různých vozidel, motorisací a pokud bude chtít, vypadá, to, že si může dohodnout i hudební produkci na cestu, je o ní dobře postaráno, jen kdyby na ní prosím někdo dohlédl, aby příště nepadala. ;) No a já sem samozřejmě hrdý, že sem pomoc nabídl jako první :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...