Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odjezd na Sebetov z Prahee


Vvitty

Recommended Posts

Vvitty - tak nám drž v šebetově místo pro sportovní modely :mrk:mrk

Neon - 17.30 to stíhám naprosto krásně, ale ještě kde si ten sraz dáme. Zatím to vypadá, že později pojedu já, brácha, ty, John, Vertex. Taky by to chtělo na špici někoho kdo zná cestu k horalům - že Johne ????? :D:D:D:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

OKey - tak abychom byli u horalů včas, tak by bylo fajn vyjet v 17:30 - abysme to stihali kolem ty sedmy ... co vy na to?

Kdyby jsme jeli driv, tak tam budeme moc brzo, takze muj navrh je 17:30, abysme byli nejpozdeji v 19:00 na Vysocine, tak jak?

A na vysocine udelame megakonvoj s vlajeckama a spanilku az na Sebetov...

Tak tohle je pro mě bez problémů a docela bych to i bral. Příjezd do Šebetova by vycházel na jakou hodinu????? Devátou?????:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Neon - 17.30 to stíhám naprosto krásně, ale ještě kde si ten sraz dáme. Zatím to vypadá, že později pojedu já, brácha, ty, John, Vertex. Taky by to chtělo na špici někoho kdo zná cestu k horalům - že Johne ????? :D:D:D:D:papa

Klidně první pojedu, snad si už trošku tu cestu si pamatuju....k horalům.... A od nich uděláme hezkou spanilku s vlaječkama....

;) ;) ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Klidně první pojedu, snad si už trošku tu cestu si pamatuju....k horalům.... A od nich uděláme hezkou spanilku s vlaječkama....

;) ;) ;) ;)

No pokud poté pojedeme opět (jako před rokem) za Ježkem, tak tu vlaječku schovávám jinak mě ulítne.....to nebude spanilka, ale RZta :D:D:D:D:aut

[upravil dne 12/7/2006 Bohouš 205 GTI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže čas by pro jednu menší skupinku (Neon, Bohouš, John, Vertex, Pegas?...přidá se někdo další? vectore, co?:) aby byla ještě nějaká další ropa na znečišťování ovzduší) byl následující:

Sraz 17:30 - to už je dohodnuto a teď co místo?

V případě, že bychom jeli do Žďáru po D1, tak prozměnu benzínka u McKačera v Průhonicích? Pak po D1 na Žďár (samozřejmě pro odpůrce nemusíme po dálnici, ale tuhle část bychom mohli, ne?) V případě, že bychom jeli - na Kolín, Kutnou Horu, Čáslav, Žďár, tak bych navrhoval spicha na českobrodský před Domanským:D:D ale to by bylo lepší před půl...

Druhá štace je potom kolem tý sedmý se připojit ve Žďáru ke skupince MK405, Voči a další - takže nám ještě prosím přesně napište, kde tam přesně, abychom věděli, jo?:) A v nouzi, když se ztratíme, tak mám číslo na MKáčko, takže doufám, že si ho nezmění... :-)

[upravil dne 12.7.06 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Jistě, pro všechny: Sraz je na výpadovce ze ZR na N.M., na kopci je ČP, minule se osvědčila. Viděl bych to kolem 18-19h.

Béďo, jestli jsem dobře pochopil, co Jezkovi.voci psal v tech zkratkách, tak je to výpadovka ze Žďáru na Nové město.

Já osobně nych to viděl: Havlíčkuv Brod, Přibyslav, Žďár, tam někde nabrat \"horalky\" a šupla přes \"vesničky\" na Šebetov spanilou jízdou, takže vlaječky ssebou!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

ok, takze my se s MKckem dopravime do Zdaru za Vocima atd. a pockame na Vas \"prazule\" :aut

JJ, kybychom jeli přes D1, tak je to určitě zajíž\'dka jet přes Chtěboř. Sice, kdybchom jeli přes Čáslav, tak by se to dalo, ale nač to komplikovat - udělal by se hromadnej sraz v tom Žďáru a je to...:super

Už je jenom otázka, jak se my, co jedem z Prahy domluvíme:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Já se domluvím jednoduše - prostě mě napište kde mám v těch 17.30 (plus mínus pár minut :D) být a já tam budu......Potom se nechám vést :roker:roker

Zlatá slova, zrak mi plane, to je švagře zlatý důl, žampióny nadívane, máslo žloudky a pak sůl ...... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, jestli máme stihnout stanovenej čas, tak budeme muset vyjet v 17:00 - stíháte to kucí?

A muselo by se jet přes dálnici, protože po okreskách to trvá 2 a půl hoďky (podle www.viamichelin.com) v případě, že bychom měli sraz u Domanskýho.

Po dálnici to tam trvá 1 hod a 40 min z Průhonic...

Takže: 17:00 u Mc.Kačera? V průhonicích (17:15) YO?

PS: ty časy podle viamichelin byly vždy podle předpisových rychlostí, takže se to dalo zvládnout i rychleji, aler víc jak 135 bych stejně nejel (kvůli cajtům) a to mi to jede i 165:D

[upravil dne 12.7.06 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Takže, jestli máme stihnout stanovenej čas, tak budeme muset vyjet v 17:00 - stíháte to kucí?

A muselo by se jet přes dálnici, protože po okreskách to trvá 2 a půl hoďky (podle www.viamichelin.com) v případě, že bychom měli sraz u Domanskýho.

Po dálnici to tam trvá 1 hod a 40 min z Průhonic...

Takže: 17:00 u Mc.Kačera? V průhonicích (17:15) YO?

PS: ty časy podle viamichelin byly vždy podle předpisových rychlostí, takže se to dalo zvládnout i rychleji, aler víc jak 135 bych stejně nejel (kvůli cajtům) a to mi to jede i 165:D

[upravil dne 12.7.06 Neon]

Já jsem pro v těch 17hod z Pruhonic stíhám to na vpohodě přece jen to mám kousek... :D :D a kolik to komu jede no comment... :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže domluven odjezd z průhonic na 17:00 (já tam dorazim na 16:45) - to bysme mohli snad stihnout bejt nejpozději v 19:00 u tej Žďárskej benzinky. Kdybychom se měli náhodou o pár minut opozdit z důvodu nějaký kolony, tak dáme určitě někomu vědět.

Jezkovi.voci: to číslo v \"nálada\" je tvoje mobilní, který budeš mít u sebe? To jen pro případ, že bychom se opozdili a byli nablízku, tak abysme molhi dát echo, že přijedeme o 1-2 minuty pozdějc:D

Takže kdo chce, ať se přidá v 17:00 odjezd:papaA v 19:00 nejpozději odjezd ze Žďáru - SPANILEJ ODJEZD...

Howgh:):roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...