Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odjezd na Sebetov z Prahee


Vvitty

Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Béďa

My pojedem s mk405 pres Zdar urcite, jen nevim presne kdy ale muzeme se nejak dohodnout a udelat kolonku:aut:D:D

kolon bude na silnicich dost i bez nas ... :myslim

to mas asi pravdu ale P-C bude vladnout silnicim :aut:D:D kdo ma vlajecku tak povinne pridelat :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

to mas asi pravdu ale P-C bude vladnout silnicim :aut:D:D kdo ma vlajecku tak povinne pridelat :super

Což o to vlaječku mám,ale první nepojedu....přece jen moje navigační shopnosti jsou na bodu mrazu, i v těchto horkých dnech... ale každopádně vlaječku si na auto dám :D :D

Takže doufám,že přes Slovaky nepojedeme :aut :aut :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

mk: v kolik jedeš? Pojede i Anlen ze ZR a mozna se pripoji i prazaci. Udelame kolonu...

jj, počítám s tebou ;) kdy pojedem - nám chotěbořákům je to naprosto jedno nebod jsme si na to vzali den dovolené :D

takže čekáme jen na pražáky jak se rozhoupou a kdyžtak pojedem pohle nich a když ne dohodnem se s váma a pojedem bez nich :P:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Původně zaslal: Béďa

to mas asi pravdu ale P-C bude vladnout silnicim :aut:D:D kdo ma vlajecku tak povinne pridelat :super

Což o to vlaječku mám,ale první nepojedu....přece jen moje navigační shopnosti jsou na bodu mrazu, i v těchto horkých dnech... ale každopádně vlaječku si na auto dám :D :D

Takže doufám,že přes Slovaky nepojedeme :aut :aut :aut :aut

vlaječku mám, cestu znám, první klidně pojedu alespon mi nikdo neujede :D:D:D ale až z chotěboře :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to vidim spis na tu zavrhnovanou D1, preci jen se situace na silnicich od posledka ponekud zmenila a pri poslednim tydnu jsem potkal az prilis aut, co jezdi bezpecne (rozumej bezpecne pod limitem radaru - 40/70/100) a tvori se za nimi kolony, takze nepredjedes ani nahodou...

a pojedu zrejme ve tri odpolko z florence. ale nikoho nenutim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no ja to vidim spis na tu zavrhnovanou D1, preci jen se situace na silnicich od posledka ponekud zmenila a pri poslednim tydnu jsem potkal az prilis aut, co jezdi bezpecne (rozumej bezpecne pod limitem radaru - 40/70/100) a tvori se za nimi kolony, takze nepredjedes ani nahodou...

a pojedu zrejme ve tri odpolko z florence. ale nikoho nenutim :)

ja zrejme taky....:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OKey - tak abychom byli u horalů včas, tak by bylo fajn vyjet v 17:30 - abysme to stihali kolem ty sedmy ... co vy na to?

Kdyby jsme jeli driv, tak tam budeme moc brzo, takze muj navrh je 17:30, abysme byli nejpozdeji v 19:00 na Vysocine, tak jak?

A na vysocine udelame megakonvoj s vlajeckama a spanilku az na Sebetov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...