Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odjezd na Sebetov z Prahee


Vvitty

Recommended Posts

vviťáku jeden rychlej - teď jsem akorát přišel k netu z venku, abych sem napsal to samý... takže já bych určitě jel taky rád mimo tuto špičku - tzn. někdy kolem 2hý - 4tý - ale je mi to jedno - přizpůsobim se, ale jedu předpisově !!! :-) Nejsem sběratel bodů:D

I když, když jsme jeli posledně - což bylo taky kolem šestý, tak žádný kolony nebyly, takže v tom nevidim nějakej extra problém...kdyby nikdo jiný v jiný čas nemohl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2John: ja taky pracuju....

2Neon: no jiste, kolem sesty jo, ale puvodne se melo odjizdet v pul paty nebo kdy, jestli si dobre vzpominas, a nekteri uvizli v zacpe a tak, takze my jsme to preckali na dalnici u mekace...

ja taky nesbiram body, ale oni tech mist kde se da na dalnici merit zase tolik nemaji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

Vvitty: nevím proč ale někdo my říkal (nejmenuju ho :D ) že prej jedete přes vysočinu s náma :myslim jako přes HB, což mě ale bylo divný páč si myslím že povalíte po dálnici až do brna. kudy teda jedete:myslim

no, minule jsme meli jet pres chotebor a zdar, a diky nasemu prvnimu pilotovi jsme to nakonec vzali pres brod... zapomel na sjezd... :)

kdy a kudy jedeme budu vedet tak v pulce tydne

[upravil dne 9.7.06 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si osobně myslim, že by bylo dobrý jet na Brno a pak hore, ale je mi to ****. Jinak k odjezdu ve špičce si myslim, že to nebude takovej hukot, protože hlavní nápor odjezdů na dovolenou už je za náma a hlavně když se jelo na Ochoz, tak byl prodlouženej víkend, takže si myslim, že i kolem 5tý nebudou kolony...

Ale nejlepší varianta by byla kolem 17:30 (už bude po špičce) sraz u Meka v Průhonicích - co vy na to?

Anebo druhá varianata 16:00 - ale to je největší frmol, ale myslim, že hodně lidí by to časově zvládlo.

Ale je mi to fakt jedno, můžu se přizpůsobit, ale tyhle 2 časy si myslim, že by mohly vyhovovat více lidem (co dělají do 15:00 a pod)

Tak?

Jak?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Neon - rád jezdíš několik kilometrů na jedničku a rychlost jízdy určuješ tlakem na pedál spojky???

Já nikoli - přesto jsem k tomu velice často na \"proslulé\" D1 nucen - naposled 30.6., kdy jsem se vydal na Slovensko (z Humpolce jsem vyjížděl cca v 18. hodin), po D1 jsem dojel k odbočce na Větrný Jeníkov (cca 15 km), tam už stála kolona, tož jsem odbočil a přes Štoky zamířil k Jihlavě, abych zjistil, že kolona sahá právě k odbočce Jihlava - Havlbrod a že jsem jí tímto fíglem tak trochu přečůral. Má radost neznala mezí - tedy vlastně mez přišla o cca 30 km dále (Velké Mezříčí - tam už jsem trochu vyhnil, cca 2 km kolona a cca půlhoďka času - kolik že je rychlost průměrného chodce???).

Další koloně jsem se vyhl díky nejmenované rádiostanici, která mě již od Humpolce upozorňovala, že u Brna stojí cca 8 km kolona a vyplatí se sjet již na Kývalce a projet natvrdo přs centrum - pohled na parkoviště, které u brna fakticky z D1 bylo mě velice těšil - ale hnít bych tam fakt nechtěl.

Resumé - do Šebetova po D1 já určitě nikoli.

[upravil dne 10/7/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: mk405

Vvitty: nevím proč ale někdo my říkal (nejmenuju ho :D ) že prej jedete přes vysočinu s náma :myslim jako přes HB, což mě ale bylo divný páč si myslím že povalíte po dálnici až do brna. kudy teda jedete:myslim

no, minule jsme meli jet pres chotebor a zdar, a diky nasemu prvnimu pilotovi jsme to nakonec vzali pres brod... zapomel na sjezd... :)

kdy a kudy jedeme budu vedet tak v pulce tydne

[upravil dne 9.7.06 Vvitty]

ok, tak kdyžtak se ozvi, já jezdím naprosto pohodovou trasou - chotěboř - ždár - nové město - bystřice - kunštát :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vertexi - vzhledem k tomu, že nevím, jestli se nezdržím v pátek v Humpolci (sídlí tam firma, která mě zaměstnává) tak od počátku netvrdím, že pojedu s Vámi v koloně (může se totiž stát, že pro měš Helča do Humpolce pojede, naloží mě a při cestě ze Šebetova si pak vyzvednu dodávku v Humpolci) - proto je mi téměř jedno, kudy se bude kolona z Prahy ubírat - jen je mi líto a chci Vás varovat před cestou po D1, kde opravdu HROZÍ, že vyhnijete v nějakých kolonách - uzavírky se totiž plánují zásadně na prázdniny a plnou motoristickou sezónu (viz. dnešním dnem rozkopaný nájezd na D11 a R10 na Čereném Mostě - fakt chuťovka).

Pokud však přijedu do Prahy, pak se moje cesta bude ubírat směrem Praha (D11), Kolín, Čáslav, Chotěboř, Žďár, Boskovice, Šebetov.

Varianta z Prahy:

http://www.skoda-auto.com/importer/getmap.aspx?ID=11843961

Varianta přes Humpolec

http://www.skoda-auto.com/importer/getmap.aspx?ID=11843740

[upravil dne 11/7/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...