Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chip na 106


Vašek______106

Recommended Posts

Nespasí, pomůže - no koupit si slabý motor a dohánět to \"čipem\" jo podle mě blbost, ale kdo chce kam...

Přečti si tohle téma, jsou tam i odkazy: http://www.peugeot-club.com/topic/12524-chip-motoru/#141399

Ad foto v profilu - jmenuje se \"Avatar\". To musíš ten obrázek nejdřív zmenšit na 200x150 pixelů, potom jej nahrát někam na internet. A nakonec jej nastavit v \" Uživ.panel / nastavení\" -> \"Změnit profil\" -> \"Avatar URL\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vašek______106

:myslim myslim že chip asi teda nebude asi by to pro ten motor nebilo to praví ořechový

no rozhodně díky.

:super:super aspon můžu přemýšlet o něčem jinym.

Mno jestli jsi tu 106-ku teď koupil, tak nejspíš o výměně rozvodů vč. kladky a vodní pumpy. A oleje vč. filtrů. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Vašek______106

:myslim myslim že chip asi teda nebude asi by to pro ten motor nebilo to praví ořechový

no rozhodně díky.

:super:super aspon můžu přemýšlet o něčem jinym.

Mno jestli jsi tu 106-ku teď koupil, tak nejspíš o výměně rozvodů vč. kladky a vodní pumpy. A oleje vč. filtrů. ;)

Ono když už se takhle honí výkon tak se pak člověk až diví jak jde motor krásně klidně,když starej zaprasenej vzduchovej filtr vymění za novej;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Ono když už se takhle honí výkon tak se pak člověk až diví jak jde motor krásně klidně,když starej zaprasenej vzduchovej filtr vymění za novej;)

A k tomu ještě koupíš svíčky a ušetříš i na spotřebě - jo jo, zanedbanou péči čipem nedoženeš. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Crack

Ono když už se takhle honí výkon tak se pak člověk až diví jak jde motor krásně klidně,když starej zaprasenej vzduchovej filtr vymění za novej;)

A k tomu ještě koupíš svíčky a ušetříš i na spotřebě - jo jo, zanedbanou péči čipem nedoženeš. :super

Jo jo to je přesně ono co jsem chtěl říct;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:rokerčus mam 106 2 a pul roku mam jí pravydelně servisovanou a včera jsem ji privezl se servisu bylo tam nějaké klepání a ono coby to mohlo být:myslim klasika svislí tyčky a eště ventyly a kuláček no prostě člověk se o svého miláááška musý starat už mam 60 000km a motor a celkově auto v super stavu snad eště dlouho už jsem měl nutkání jí poslat do světa a le nový bodový system mě zase jen posadil na zadek :D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...